Τελευταία νέα

Αποτελέσματα ΕΣΧΑ (12-13-15-16-23/02)




Σε αγώνες για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Β’ Κατηγορία 2, Παμπαίδων Β’ Ευ Αγωνίζεσθαι, Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν στις 12, 13, 15, 16 και 23 Φεβρουαρίου, σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:     

ΕΦΗΒΩΝ (Θέσεις 1-6):

6η αγωνιστική:


ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα: 16-27

Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 28-32


ΠΑΙΔΩΝ (Θέσεις 1-8)

8η αγωνιστική:


ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 27-24

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 25-22

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 32-43

ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ: 35-25


ΠΑΙΔΩΝ (Θέσεις 9-15)

4η αγωνιστική εξ αναβολής:


Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 31-32


7η αγωνιστική εξ αναβολής:


ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΑΣΟΧ Φοίβος: 24-42


8η αγωνιστική:


Ολυμπιακός Κερατσινίου-Έσπερος Καλλιθέας: 28-22

Πανελλήνιος ΓΣ-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 35-22

ΑΣΟΧ Φοίβος-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 37-19


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (12η αγωνιστική):


ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου:  39-16

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 21-42

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 10-0 (αα)


ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ –Κατηγορία 1

12η αγωνιστική:


ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός: 21-31

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 34-21

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΑΕΚ: 21-37

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 29-38

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 26-18


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’-Κατηγορία 2

11η αγωνιστική εξ αναβολής:


ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Πανελλήνιος ΓΣ: 25-27

Ηλυσιακός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 31-26


12η αγωνιστική:


Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Πανιώνιος ΓΣΣ: 41-28

Έσπερος Καλλιθέας-ΓΣ Αστέρας Μελισσίων: 26-18

Πανελλήνιος ΓΣ-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 30-20


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

Θέσεις 1-6 (5η αγωνιστική):


ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 16-19


Θέσεις 1-6 (6η αγωνιστική):


Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΑΣ Καματερού: 18-19

Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 13-27


Θέσεις 7-11 (6η αγωνιστική):


ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 13-11


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’  Κατηγορία 1

1η αγωνιστική εξ αναβολής:


ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 29-28


2η αγωνιστική εξ αναβολής:


ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-Αθηναϊκός 1: 25-15


7η αγωνιστική:


ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 17-12

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 27-19

ΓΑΣ Καματερού-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 36-10


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’ Κατηγορία 2

4η αγωνιστική εξ αναβολής:


ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 19-16


7η αγωνιστική:


ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 23-16

ΑΕΚ-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 25-21


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’ Ευ Αγωνίζεσθαι

7η αγωνιστική:


Αθηναϊκός 2-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 17-16

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-Πανελλήνιος ΓΣ: 17-30


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’

10η αγωνιστική:


ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 26-16

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΑΣ  Καματερού: 15-10

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 21-6

Αθηναϊκός-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 26-11

No comments