Πρόγραμμα - Αποτελέσματα - greekhandball.com

Τελευταία νέα

Πρόγραμμα - Αποτελέσματα



                                              Α΄ όμιλος
1η Αγωνιστική 
 Γηπεδούχος-ΦιλοξενούμενοςΣκορΗμ. Διεξαγωγής
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC19 - 2719/09/2020 19:30
Α.Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-21/09/2020 19:00
 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ22-2919/09/2020 17:00

2η Αγωνιστική 

 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-Α.Ε.Κ.-26/09/2020 00:00
 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-26/09/2020 18:00
 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-26/09/2020 20:30
 
3η Αγωνιστική 
 
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-03/10/2020 19:30
 Α.Ε.Κ.-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-03/10/2020 18:00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-03/10/2020 21:00

4η Αγωνιστική 

 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-07/10/2020 18:00
 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-Α.Ε.Κ.-07/10/2020 20:30
 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-07/10/2020 00:00
5η Αγωνιστική 

 Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-10/10/2020 18:00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-10/10/2020 21:00
 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-10/10/2020 00:00
6η Αγωνιστική 

 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-17/10/2020 20:30
 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-17/10/2020 00:00
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-Α.Ε.Κ.-17/10/2020 19:30
 
7η Αγωνιστική 

 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-24/10/2020 00:00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-24/10/2020 21:00
 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-24/10/2020 18:00
 
8η Αγωνιστική 

 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-14/11/2020 00:00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-Α.Ε.Κ.-15/11/2020 16:00
 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-14/11/2020 18:00
9η Αγωνιστική 

 Α.Ε.Κ.-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-21/11/2020 18:00
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-21/11/2020 19:30
 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-21/11/2020 00:00

10η Αγωνιστική 

 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-28/11/2020 20:30
 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-Α.Ε.Κ.-28/11/2020 18:00
 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-28/11/2020 00:00

11η Αγωνιστική 

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-05/12/2020 21:00
 Α.Ε.Κ.-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-05/12/2020 18:00
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-05/12/2020 19:30

12η Αγωνιστική 

 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-Α.Ε.Κ.-12/12/2020 00:00
 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-12/12/2020 20:30
 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-12/12/2020 18:00

13η Αγωνιστική 

 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-19/12/2020 00:00
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-19/12/2020 21:00
 Α.Ε.Κ.-ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-19/12/2020 18:00

14η Αγωνιστική 

 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-30/12/2020 17:30
 ΣΑΛΑΜΙΝΑ H.C.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ /ΟΜ. ΞΥΝΗ-30/12/2020 20:15
 Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ OLYMPIC DIAGNOSTIC-30/12/2020 00:00

Β όμιλος

1η Αγωνιστική 
 Γηπεδούχος-ΦιλοξενούμενοςΣκορΗμ. Διεξαγωγής
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-22/09/2020 00:00
 Π.Α.Ο.Κ-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic27-2319/09/2020 18:00
 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE19-2219/09/2020 18:00
2η Αγωνιστική 

 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ-26/09/2020 18:00
 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-26/09/2020 18:00
 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-26/09/2020 18:00
3η Αγωνιστική 

 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-03/10/2020 18:00
 Π.Α.Ο.Κ-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-03/10/2020 18:00
 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-03/10/2020 18:00

4η Αγωνιστική 

 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-07/10/2020 18:00
 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-Π.Α.Ο.Κ-07/10/2020 18:00
 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-07/10/2020 18:00

5η Αγωνιστική 

 Π.Α.Ο.Κ-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-10/10/2020 00:00
 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-10/10/2020 18:00
 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-10/10/2020 00:00

6η Αγωνιστική 

 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-17/10/2020 18:00
 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-17/10/2020 18:00
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ-17/10/2020 18:00

7η Αγωνιστική 

 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-24/10/2020 18:00
 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-24/10/2020 18:00
 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-24/10/2020 18:00

8η Αγωνιστική 
 
 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-14/11/2020 18:00
 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-Π.Α.Ο.Κ-14/11/2020 18:00
 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-14/11/2020 18:00

9η Αγωνιστική 

 Π.Α.Ο.Κ-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-21/11/2020 18:00
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-21/11/2020 18:00
 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-21/11/2020 18:00

10η Αγωνιστική 

 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-28/11/2020 18:00
 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-Π.Α.Ο.Κ-28/11/2020 18:00
 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-28/11/2020 18:00

11η Αγωνιστική 

 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-05/12/2020 18:00
 Π.Α.Ο.Κ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-05/12/2020 18:00
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-05/12/2020 18:00

12η Αγωνιστική 

 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-Π.Α.Ο.Κ-12/12/2020 18:00
 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-12/12/2020 18:00
 ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-12/12/2020 18:00

13η Αγωνιστική 
 
 Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-19/12/2020 00:00
 ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-19/12/2020 18:00
 Π.Α.Ο.Κ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-19/12/2020 00:00

14η Αγωνιστική 

 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΔΡΑΜΑ BIANCO MONTE-30/12/2020 18:00
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕΡΩΠΟΣ ManDynamic-30/12/2020 18:00
 ΦΑΙΑKΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-Α.Ε.Σ.Χ. ΠΥΛΑΙΑΣ-30/12/2020 18:00

No comments