Πρεμιέρα στο «Βίκος Cup» με νίκη για ΠΑΟΚ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi2xF0pW7Q9U0JhyVwtOOugzCrQmD80-IPRYUEJc8UCKy_0f-ruEWuVWPKo9FDes7-XeWkYWdsThqMmVtuLeoxp18HTZ7vZ4w9WHKMW915FjwXShVeECifmmDzb3KwvwCEmLtPSQ30SMV4/s1600/70763268_394063394852893_6129482827533647872_n.jpg)
Με 38-24 επικράτησε ο ΠΑΟΚ της ΧΑΝΘ, στο γήπεδο Συκεών, στο σημερινό (13/09) απογευματινό φιλικό, που ήταν το πρώτο στο τουρνουά, «Βίκος Cup». Για την ομάδα του Αλέξη Παπαβασίλη δεν αγωνίστηκε ο Ιωαννίδης, ο οποίος έχει υποστεί ρήξη χιαστών, καθώς και ο Λοΐζος, που ταλαιπωρείται από ένα τράβηγμα και προφυλάχθηκε.
Το σκορ ημιχρόνου ήταν 17-10 υπέρ του Δικεφάλου του Βορρά.
No comments
Post a Comment