Τελευταία νέα

Σε κλίμα θλιψης τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου. Άλλαξε το πρόγραμμα της Handball Premier



Λόγω του αιφνίδιου θανάτου του Θανάση Καρακεχαγιά και έπειτα από σχετικά αιτήματα των ομάδων η ΔΕΠ/ΟΧΕ μετέφερε τις αναμετρήσεις σε Συκιές και Έδεσσα από το Σάββατο την Κυριακή.

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους (Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, BIANCO MONTE Δράμα 1986- Φίλιππος Βέροιας (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Χατζηγεωργίου)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, HONDA Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού (Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Γιαννιτσών 18:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017 (Μιχαηλίδης- Γράψας, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας (Χρηστίδη- Σκλαβενίτης, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Πρωτέας Άρτας (Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΓΑΣ Κιλκίς (Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αρχέλαος Κατερίνης (Τέμης- Γιάννου)

Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)
Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- ΟΦΝΙ (Βήτας- Κουτσός)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΓΑΣ Καματερού (Τόλιος- Λεφάκης)
Πανελληνίου 20:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΟ Νηρευς (Ανταλής- Ψύλλος)
Καματερού 20:30, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΓΣ Παπασιδέρης (Συρεπίσιος- Γιαβρούτας)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Πανιώνιος (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Πανσερραϊκός (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- ΑΟΑ Καστοριάς (Πήτας- Λάσκαρης)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 17:30, Φιλώτας Φλώρινας- Εθνικός Κοζάνης (Μαυρίδης- Αναστασίου)
ΔΑΚ Αμυνταίου 19:30, Ελπίδες Αμυνταίου- Ορφέας Κατερίνης (Μαυρίδης- Αναστασίου)
ΔΚΓ Αιγίου 20:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός (Μπράμου- Γιακαλής)

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (9η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- ΧΑΝΘ (Ανταλής- Ζήσης, Κυριακούλιας)
Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- Άρης Νίκαιας (Τσακωνας-Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)
Μελίνα Μερκούρη 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV (ΕΡΤ3)
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης- Μπεμπέτσος)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)
Α2 Ανδρών (Νότος- 8η αγωνιστική)
Σαλαμίνας 20:30, Τελαμώνας Σαλαμίνας- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάμος- Καρυδάκης)

Α2 Ανδρών (Βορράς- 6η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Αρίων Πτολεμαΐδας (Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

Β’ Ανδρών (4η αγωνιστική)
ΔΓ Βύρωνα 13:00, Αθηναϊκός- Πολυνίκης Ναυπλίου (Βήτας- Τόλιος)
Αλεξανδρούπολης 14:00, Κύκλωπες- ΓΕ Δράμας (Ουζούνης- Σαββίδης)
Προσοτσάνης 15:00, ΓΣ Προσοτσάνης- Πόντιοι Κιλκίς (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Αγ. Θωμά 17:00, Αγ. Κων/νος- Λάρισας- Άρτα Handball 2015 (Γράψας- Κυριακού)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, ΑΣ Ιωνικός 2010- Ολυμπιακός (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Κοζάνης (Τέμης- Πήτας)
Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Ιωνικός Ν.Μ. (Συρεπίσιος- Λεφάκης)
Πάτρας 18:30, Ακαδημία Π.- ΑΕΚ Βύρωνα (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- Απόλλων Σταυρούπολης (Μιχαηλίδης- Παπαδόπουλος)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 16:00, ΑΣ Ηλιούπολης 2006- Ιωνικός ΝΜ (Γιακαλής- Γερουλάνος)
ΔΓ Βύρωνα 16:30, ΑΕΚ Βύρωνα- ΕΑΧ Χανιά (Μπράμου- Βήτας)
Προσοτσάνης 17:30 Προσοτσάνη- Απόλλων (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

No comments