Με Εμμανουηλίδου συνεχίζει το Πανόραμα
Παραμονή και της Χριστίνας Εμμανουηλίδου στο Πανόραμα, με την 24χρονη εξτρέμ να δηλώνει :
'' Η ομάδα για τη νέα σεζόν έχει θέσει υψηλούς στόχους και πιστεύω μπορούμε να τους πετύχουμε με δουλειά. Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενη που θα βρίσκομαι στο ρόστερ του Πανοράματος για δεύτερη χρονιά και θέλω να ευχαριστήσω το ΔΣ για την επιλογή αυτή».
No comments
Post a Comment