Δανεικός στον Πανελλήνιο ο Μαραμαθάς
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHuYMm7lywg2W3Ju0u5oL3eyqs2UyA3QNkFqn_vLpSSLxxOTeI-HU7W8tzeUWxuTk0pltSRIuaEmo4i-nx8VBNuKhX0O7t67U2WxtXlQrcth9k-LaBhWa5X3fdc4toxvA1sinO9347soI/s1600/117864942_989798621466141_634079036820606278_n.jpg)
Την απόκτηση του Ανδρέα Μαραμαθά γνωστοποίησε ο Πανελλήνιος. Ο 20χρονος περιφερειακός θα αγωνιστεί στους Κυανόλευκους με την μορφή δανεισμού, για έναν χρόνο, από τον Ολυμπιακό.
Ακολουθεί η ανακοίνωση της ομάδας:
«H οικογένεια της ομάδας Handball του Πανελληνίου Γ.Σ. ανακοινώνει με μεγάλη χαρά την απόκτηση, με δανεισμό για ένα (1) χρόνο από τον Ολυμπιακό Σ.Φ.Π, του Ανδρέα Μαραμαθά (2000 - 1,85μ) για την περίοδο 2020 - 2021, ενισχύοντας έτσι σημαντικά την ομάδα μας στη περιφέρεια.
Του ευχόμαστε καλή αγωνιστική χρονιά μακριά από τραυματισμούς και κοντά σε προσωπικούς και ομαδικούς στόχους!».
No comments
Post a Comment