Απέκτησε τον Χειβιδόπουλο ο Άρης Νίκαιας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhqMlgaFid4VUUXqzNQ-7ikTh67nVmh2HDGIAf0BVBHNk2bew9cBbpf_aNsX03p6M6K236fTLySzoc3MkayxpKIiRQEv7WdqEu9xcmqAClU81w4f19646uqYgIP1ROocHy0xIr3jnGLyyA/s1600/15777074_10211924939862588_7588985272983592503_o.jpg)
Την απόκτηση του Πάνου Χειβιδόπουλου ανακοίνωσε ο Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic. Ο 26χρονος πλέι μέικερ, τελευταίος σταθμός του οποίου ήταν ο Πανελλήνιος (Α2 Ανδρών), θα αγωνίζεται στο εξής με την φανέλα της ομάδας της Νίκαιας.
Ακολουθεί η ανακοίνωση του Άρη:
«Με χαρά και ικανοποίηση ανακοινώνουμε έναν σοβαρό και έμπειρο αθλητή τον Πάνο Χειβιδόπουλο, που θα είναι στην φέτος ομάδα μας. Τού ευχόμαστε κάθε επιτυχία.
Ο ίδιος δήλωσε:
Είμαι πολύ χαρούμενος που ανήκω πλέον στο δυναμικό του Άρη Νίκαιας. Το πλάνο της ομάδας, με αρκετά νέα παιδιά και η προοπτική του νέου γηπέδου έπαιξαν καταλυτικό ρόλο στην απόφασή μου. Στόχος της ομάδας είναι η παραμονή στην μεγάλη κατηγορία. Καλή σεζόν με υγεία σε όλους τους αθλητές!».
No comments
Post a Comment