Προπονήθηκε, για πρώτη φορά, με τους ξένους του ο Φαίακας Κέρκυρας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi_ILSkmvNY8hlnEhXvfxXBrgxNvxxMlXoQ9hTfeFa3CPh6hWFH9uYLZOlyrgG5X7QiIRrZY4nIrJJVUAhqGKgpDiPcsJm8F4tVDPUm62rL1PoPmNYK4QINEgmF2Fn9Stgprw4wVQNCJ2I/s1600/87767084_2426078767498606_2042785109966323712_o.jpg)
Πλήρης γυμνάστηκε, για πρώτη φορά σήμερα (07/08), ο Φαίακας Κέρκυρας, καθώς στο σύνολο ενσωματώθηκαν οι τρεις ξένοι αθλητές του, οι οποίοι αφίχθησαν στη χώρα μας, μετά από την λήξη της άδειας, που είχαν εξασφαλίσει.
Συγκεκριμένα, ο Σέρβος, Μάρκο Ντόσεν και οι Στέφαν Τριπτσέφσκι, Τόσε Ονσέφ (φωτ.) από την Β. Μακεδονία, έδωσαν, κατά πληροφορίες του greekhandball.com, το παρών στην πρωινή προπόνηση των νησιωτών, που ξεκίνησε στις 7 το πρωί. Σημειώνεται πως οι προπονήσεις των Φαιάκων λαμβάνουν χώρα από τα τέλη Ιουλίου.
No comments
Post a Comment