Θέμα χρόνου η ανακοίνωση για την ξένη περιφερειακή του ΠΑΟΚ - Ανανέωσε η Παναγιωτίδου
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgr-CrdBriLHxd8SV12XulBpl8JwAD6c0KTrlWxdS2UMlIsbfx3ZCOi5X38zoi5jBxZKZO2f6zXkwHtVhseb_lG8PEGpjYTdyQILiw8UbqI1LgB4nU8M33f-V66ISg9rJvIGub_RnxXCus/s1600/paok-1213-a.jpg)
Θέμα χρόνου φαίνεται πως είναι, σύμφωνα με πληροφορίες του greekhandball.com, η γνωστοποίηση από την πλευρά του ΠΑΟΚ της απόκτησης μιας αθλήτριας, που αγωνίζεται στην περιφέρεια. Πρόκειται για παίκτρια από την Β. Μακεδονία, η οποία είναι πολύ πιθανό να ανακοινωθεί μέχρι και μεθαύριο (19/08).
Παράλληλα, η 22χρονη αριστερή ίντερ, Αναστασία Παναγιωτίδου, θα παραμείνει στον Δικέφαλο του Βορρά για μια ακόμη σεζόν, αφού ανανέωσε την συνεργασία της με τους Θεσσαλονικείς.
No comments
Post a Comment