Φιλικό στο Άργος για την ΑΕΚ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTQlJSB2wGkwokb4WFJvTg_Q3-Qsd5y3aHawpKZ-0Pep6xXorDHd3cFzURI_xey0KNGm3Ciy93ve6-6zF_gmBY7g4Z8qqFkrN4nli8LphrJmbO7fy9G6s15ihqys4z-wLSvB8z042n2dk/s1600/2853301-e1582130061994.jpg)
Στο Άργος πρόκειται να μεταβεί την Τετάρτη (26/08) η ΑΕΚ, ώστε να αντιμετωπίσει σε φιλική αναμέτρηση (19:00) τον Διομήδη, προσεχή αντίπαλό της στη Handball Premier.
Η Ένωση του Δημήτρη Δημητρούλια αναμένεται, λοιπόν, να δώσει, εκτός έδρας, το πρώτο της φιλικό, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για την νέα σεζόν. Σημειώνεται πως και για τους «Λύκους», η αναμέτρηση απέναντι στην αθηναϊκή ομάδα θα είναι η πρώτη της προετοιμασίας τους.
No comments
Post a Comment