Τελευταία νέα

ΕΣΧΑ: Όλα τα αποτελέσματα (4,5,7,8/03)



Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Β’ Κατηγορία 2, Παμπαίδων Β’ Ευ Αγωνίζεσθαι, Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν την Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020, την Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020 και το Σαββατοκύριακο 7-8 Μαρτίου 2020, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΝΕΩΝ 10η αγωνιστική:

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 20-38.

ΕΦΗΒΩΝ 7η αγωνιστική:

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 28-23

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 15-30

ΑΣΕ Δούκα-ΑΕΚ: 34-36

ΕΦΗΒΩΝ 8η αγωνιστική:

ΑΕΚ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 33-17

ΠΑΙΔΕΣ Θέσεις 1-8 (9η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ: 31-35

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 21-33

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 31-17

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκα: 29-39

Θέσεις 9-15 (9η αγωνιστική):

Έσπερος Καλλιθέας-Αθηναϊκός: 33-31

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-26

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 21-29

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 13η αγωνιστική:

ΑΣ Ηλιούπολης-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 17-27

ΓΑΣ Καματερού-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 10-0 (αα)

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων: 20-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ Κατηγορία 1 (13η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 25-23

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 37-36

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 20-29

ΑΕΚ-ΓΑΣ Καματερού: 35-23,

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 29-24

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 21-19

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ Κατηγορία 2 (13η αγωνιστική):

Πανιώνιος ΓΣΣ-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 24-31

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Έσπερος Καλλιθέας: 32-16

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 31-21

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ 

Θέσεις 1-6  (7η αγωνιστική):

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 17-27

ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης: 17-12

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός: 21-15

Θέσεις 7-11 (7η αγωνιστική):

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 13-29

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 17-27

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ Κατηγορία 1 (8η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 20-13

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Αθηναϊκός 1: 36-20

ΑΣΕ Δούκα-ΓΑΣ Καματερού: 20-31

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 25-23

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ Κατηγορία 2 (8η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 21-10

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Ηλυσιακός: 18-15

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΕΚ: 29-28

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 16-30

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ Ευ Αγωνίζεσθαι  (8η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 24-19

Πανελλήνιος ΓΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 22-11

Αθηναϊκός 2-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 21-14

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ (11η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 7-36

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Αθηναϊκός: 24-17

No comments