Τελευταία νέα

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (23-26/01/2020)


Πρόγραμμα και Διαιτητές 23-26/01/2020
Handball Premier (13η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγνωιστική), Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική), Β' Ανδρών (6η, 8η και 10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (7η και 8η αγωνιστική)



Πέμπτη 23/01/2020
Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 22.15, Πανιώνιος ΓΣΣ - ΑΣ Ηλιούπολης 2006
(Ψύλλος-Καρυδάκης)


Παρασκευή 24/01/2020
Handball Premier (13η αγωνιστική)
Νεάπολης 17.00, ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους
(Πατιός-Χαρίτσος, Κατσίκης)


Σάββατο 25/01/2020
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Olympic Diagnostic- Αερωπός Man Dynamic
(Βήτας-Σκλαβενίτης, Μίγκας)
Κέρκυρας 20:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΑΕΚ
(Λινάρδος-Νικολαΐδης, Μεϊμαρίδης)
Μελίνα Μερκούρη 20:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- ΑΣΕ Δούκα
(Συρεπίσιος-Μετρινιάν, Ανταλής)


Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Πάτρας ΚΓ 17.00, Ακαδημία Πάτρας-Πανιώνιος ΓΣΣ
(Αβράμης-Χρόνης)
ΔΑΚ Νάουσας 18.00, Ζαφειράκης Νάουσας-Ελπίδες Αμυνταίου
(Τέμης-Πήτας)
ΚΓΑ Λουτρακίου 18.00, Ποσειδών Λουτρακίου-Ηλυσιακός ΑΟ
(Ψύλλος-Λεφάκης)
Σαλαμίνας 18.00, Σαλαμίνα HC- Ο.Φ.Νέας Ιωνίας
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)
Συκεών ΔΑΚ 18.00, Φοίβος Eurolamp – ΧΑΝΘ
(Τζαφερόπουλος-Χαρίτσος)
ΚΓ Πανελληνίου 18.30, Πανελλήνιος ΓΣ- Αθηναϊκός Βύρωνα
(Τσάκωνας-Φωτακίδης)


Β Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.00, ΑΟ Ιωαννίνων – Αο Κοζάνης
(Μπουγιάκας-Λάσκαρης)


Β' Ανδρών (8η αγωνιστική)
Σερρών 15.00, ΜΓΣ Πανσερραϊκός-Πόντιοι Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης-Τορνικίδης)
ΔΚΓ Αιγίου 17.30, Σεριφάτο Αιγίου- ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα
(Γερουλάνος-Γερουλάνος)
Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης- Μακεδών Θεσ/νίκης
(Παρασκευούδης-Αγγελίδης)
Προσοτσάνης ΔΓ 18.00, Προσοτσάνη Δράμας- Άρης Θεσ/νίκης
(Σαπανίδης-Ηλιάδης)
Καματερού 20.30, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ιδομενέας Γαλατά
(Μπράμου-Καρυδάκης)
Σταυρούπολης ΔΑΚ 21.00, Απόλλων Στραυρούπολης- ΓΕ Δράμας
(Μπαλάκος-Κολυβέρη)


Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Γιαννιτσών ΔΚΓ 18.00, Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΑΟΔΚ VTECH
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Σαμαράς)
Νέας Ιωνίας 18.00, Ο.Φ.Νέας Ιωνίας – Πανόραμα HONDA
(Τόλιος-Καρυδάκης, Αντωνόπουλος)


Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Κοζάνης ΔΑΚ 18.00, Εθνικός Κοζάνης-Αρίων Πτολεμαΐδας
(Τοκατλίδης-Σερασίδης)
Στραυρούπολης ΔΑΚ 19.00, Απόλλων Στραυρούπολης-Ελπίδες Αμυνταίου
(Παπούλιας-Σαχίνογλου)


Κυριακή 26/01/2020
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΕΚΓ Μίκρας 13.00, ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ
(Τζαφερόπουλος-Πατιός, Μιχαηλίδης)
Φιλίππειο ΔΓ 16.00, Φίλιππος Βέροιας – Δράμα Bianco Monte
(Δελόγλου-Θεοδοσίου, Σίσκου)


Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης ΔΚΓ 18.00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης-Αρχέλαος Κατερίνης
(Μπέτμαν-Ουζούνης)


Β' Ανδρών (6η αγωνιστική)
Βόλου 16.00, Αγριά Βόλου Κένταυρος-ΑΟΑ Καστοριάς
(Γράψας-Κυριακού)
Κέρκυρας 16.00, Κερκυραϊκός ΓΣ – Άρτα Handball 2015
(Λινάρδος-Νικολαΐδης)


Β΄Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 14.00, Ιωνικός Ν.Μαγνησίας – ΠΟΚ Έσπερος
(Παλαμιώτης-Βελάνη)
ΔΚΓ Μετς 14.30, Πήγασος Κυψέλης – ΓΣ Παπασιδέρης
(Τόλιος-Χρυσικόπουλος)
ΔΑΚ Ναυπλίου 19.30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Ψύλλος-Μπράμου)


Β΄Ανδρών (10η αγωνιστική)
Πολιτείας 15.30, ΑΟ Πολιτείας- Ιδομενέας Γαλατά
(Φωτακίδης-Καρυδάκης)


Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
ΕΚΓ Μίκρας 15.00, ΑΕΣΧ Πυλαίας – Προσοτσάνη
(Τζαφερόπουλος-Πατιός, Μιχαηλίδης)


Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 14.30, Φιλώτας ΠΑΣ – Φαίακας Κέρκυρας
(Πήτας-Τέμης)


Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου-Σεριφάτο Αιγίου
(Ψύλλος-Μπράμου)

No comments