Τελευταία νέα

ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα 15,16,18,19/01



Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ (Κατηγορία 1 & 2), Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’ (Κατηγορία 1 & 2), Παμπαίδων Β’-Ευ Αγωνίζεσθαι και Παγκορασίδων Β’, που πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 15/01, την Πέμπτη 16/01 και το Σαββατοκύριακο 18-19/01, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΝΕΩΝ (7η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΕΣΝ Βριλησσίων: 38-30

ΕΦΗΒΩΝ (4η αγωνιστική):

ΑΕΚ-Πανελλήνιος ΓΣ: 42-25
ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 28-25
ΑΣΕ Δούκα-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 33-30

ΠΑΙΔΩΝ για θέσεις 1-8 (5η αγωνιστική):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΕΚ: 43-38
Ολυμπιακός-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 38-14
ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 27-32
Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΑΣΕ Δούκα: 24-32

ΠΑΙΔΩΝ για θέσεις 9-15 (5η αγωνιστική):

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Έσπερος Καλλιθέας: 23-22
Πανελλήνιος ΓΣ-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 23-22

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (9η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 15-45
ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 16-30
Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 28-36

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ Κατηγορία 1 (9η αγωνιστική):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 43-25
ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 37-28
Αθηναϊκός-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 34-22
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 24-25
ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΑΣΕ Δούκα: 29-26
ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 31-20

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ Κατηγορία 2 (9η αγωνιστική):

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 27-44
Έσπερος Καλλιθέας-Ηλυσιακός: 26-38
ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Πανιώνιος: 40-19
ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 20-37

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’  για θέσεις 1-6 (3η αγωνιστική):

ΓΑΣ Καματερού-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 15-21
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Ηλιούπολης: 16-20

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' για θέσεις 7-11 (3η αγωνιστική):

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 17-22
ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 17-36

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ Κατηγορία 1 (3η αγωνιστική):

Αθηναϊκός 1-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 23-18
ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι: 13-21
ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 16-19
ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 13-16

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ Κατηγορία 2 (3η αγωνιστική):

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 16-23
ΑΕΚ-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 25-34
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 17-26
ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 19-15

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – Ευ Αγωνίζεσθαι (3η αγωνιστική):

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 27-30
ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-Πανελλήνιος ΓΣ: 12-25
Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-Αθηναϊκός 2: 17-18

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ (7η αγωνιστική):

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 23-17
ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 8-25
Αθηναϊκός-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 13-33
ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 12-19
ΓΑΣ Καματερού-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 24-6

No comments