Τελευταία νέα

Όλα τα αποτελέσματα της ΕΣΧΑ (4-5-7-8/12/19)


   
Σε αναμετρήσεις που πραγματοποιήθηκαν στις 4-5-7-8 Δεκεμβρίου, για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’ Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β’, καθώς και για το Κύπελλο Ανδρών «Φ. Μπάβας», σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:  


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Φ. ΜΠΑΒΑΣ»

Επαναληπτικός αγώνας Α’ Φάσης:

ΑΟ Πολιτείας-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 16-29 (προκρίθηκε στην επόμενη φάση ο ΟΧΧΚ Σαλαμίνας)  

ΝΕΩΝ

5η αγωνιστική:

ΕΣΝ Βριλησσίων-Ολυμπιακός ΣΦΠ: 14-23

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ: 20-31

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΣΕ Δούκα: 31-28

ΠΑΙΔΩΝ

Όμιλος 1-8 (1η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 26-36

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 34-23

ΑΕΚ-ΑΣΕ Δούκα: 17-50

Όμιλος 9-15 (1η αγωνιστική):

Έσπερος Καλλιθέας-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 13-29

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Πανελλήνιος ΓΣ: 29-32

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΣΟΧ Φοίβος: 26-30

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

6η αγωνιστική:

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΣ Ηλιούπολης: 26-10

Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Κερατσινίου: 22-22

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΓΑΣ Καματερού: 0-10 (αα)

ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 41-26

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ /Κατηγορία 1

2η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΣΕ Δούκας: 31-22

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ /Κατηγορία 2

3η αγωνιστική-εξ αναβολής:

Πανιώνιος ΓΣΣ-Δίας Μοσχάτου Ταύρου: 23-23

Ηλυσιακός-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 23-30

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-Έσπερος Καλλιθέας: 10-0 (αα)

4η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανελλήνιος ΓΣ: 22-21



ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

Α’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΑΣ Ηλιούπολης: 8-20

Αθηναϊκός-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 25-23

Β’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 15-20

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 2-29

ΓΑΣ Καματερού-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 19-10

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’

Α’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-Ηλυσιακός: 27-14

Αθηναϊκός 2-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 11-13

Β’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 18-67

ΑΣΕ Δούκα-Ασπίδα Αγ. Αναργύρων: 47-11

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε: 19-17

Γ’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 13-14

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΑΣ Καματερού: 16-30

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 15-35



Δ’ Όμιλος (5η αγωνιστική):

Πανελλήνιος ΓΣ-ΑΕΚ: 18-19

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β’:

ΓΣ Παπαδισέρης Κορωπίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου: 40-7

ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 7-29

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Αθηναϊκός: 10-23

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 20-9

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 6-18

       

No comments