ΕΣΧΘ: To πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEindBarlPjsvbk2LZUByRRrhjz6oisGBI4AQ1r4TY089p8TMQiajzR0b2bvCPWTCUbxlNHOy8m7U8wUUQbETeU6sVP9QczGNIMmcFksG1j_OJGiO5Y0cNMXmsp9UnSGGu_B9n7JWwHBRlq-/s1600/72112083_400724860863402_6317032431463432192_n.jpg)
Σήμερα (19/10) και αύριο (20/10) θα διεξαχθούν οι δύο αναμετρήσεις, στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής, του πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΣΧΘ. Σήμερα (19/10) στις 14:30, ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί την ΑΕΣΧ Πυλαίας στο κλειστό γυμναστήριο της Μίκρας, ενώ αύριο (20/10) στις 17:00 θα αναμετρηθούν ΧΑΝΘ και Eurolamp Φοίβος Συκεών, στο γήπεδο «Ήρων-Μίμης Τσικίνας».
No comments
Post a Comment