Διακοπή δύο εβδομάδων στη Handball Premier
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrFTAOCnDq0wUCvyR4ZNfvA7Arebi5rW-CVevivQHZzQlEX3e8UXZtkQ4ODV0FYxv7xmncbeUmmlp5e005KujJqby8EiwBurk52fE_XysoogT4u1ghnhbVr7wJ1eUsnYcTnRckn42PmtY/s1600/-.jpg)
Το Πρωτάθλημα της Handball Premier θα διακοπεί, μετά από την ολοκλήρωση της 4ης αγωνιστικής, για σχεδόν δύο εβδομάδες (επανεκκινεί στις 02/11). Και αυτό καθώς η Εθνική Ανδρών έχει υποχρεώσεις για την πρώτη φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2021.
Μετά από τα παιχνίδια της Τετάρτης (16/10), λοιπόν, με τα οποία πέφτει η αυλαία της 4ης στροφής της πρώτης κατηγορίας των ανδρών, η Εθνική μας ομάδα θα ξεκινήσει την προετοιμασία της στη Νέα Κίο Αργολίδας. Η πρώτη αναμέτρηση είναι απέναντι στην Κύπρο, στη Λευκωσία, στις 23/10, ενώ η δεύτερη, στην Κοζάνη, κόντρα στο Ισραήλ, στις 27/10.
No comments
Post a Comment