Στην Νέα Κίο Αργολίδας η προετοιμασία της Εθνικής Ανδρών
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg81W4n3o_-euJcTH5v9YXDqdrZoQIKQxc16D4hVOfC_C5zGjpgWAboWjTla6o1pH5VADPULVNtPjR83EZIGwC81AON6ExwwhjYkQqiuUPSNRSNgbqP5WeIgHHQWFfeotwypClh8nG4jTH6/s1600/dasa.jpg)
Σύμφωνα με ανακοίνωση που εξέδωσε η ομάδα του Διομήδη Άργους, η Εθνική Ανδρών χάντμπολ θα φιλοξενηθεί τον Οκτώβριο, στην Νέα Κίο, προκειμένου να λάβει μέρος σε καμπ προετοιμασίας, ενόψει της πρώτης προκριματικής φάσης του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος 2021.Να υπενθυμίσουμε ότι η Εθνική μας ομάδα, έχει κληρωθεί στον δεύτερο όμιλο μαζί με Φινλανδία, Ισραήλ και Κύπρο.
Η ανακοίνωση του Διομήδη:
«Η Διοίκηση του Διομήδη ευχαριστεί θερμά τον Αντιπεριφερειάρχη Αργολίδας κ. Ιωάννη Μαλτέζο και την Περιφέρεια Πελοποννήσου για την άμεση αποδοχή και στήριξη της πρότασής μας να φιλοξενηθεί η Εθνική Αντρών στην Νέα Κίο, σε καμπ προετοιμασίας της τον Οκτώβριο».
No comments
Post a Comment