Ο Ο.Φ.Ν.Ιωνίας στηρίζει τον μικρό Γιωργάκη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlqPNxPCf2CD0gwzfTj8ysq66pzR9TtHvkt-iaBhHJFTmO0vnIfne06tqMQCL0LO0YIId0iBMLpt3TIaXUOIG9SL0z7ykBWuBsYFWWkvpS2KYiUWByfz8fOpALz7mF9knS2W2I7lhPkdnZ/s1600/74332272_2552971518128798_8102083726592180224_n.jpg)
Πολύ όμορφη πρωτοβουλία από το γυναικείο τμήμα της Νέας Ιωνίας. Η ομάδα ανακοίνωσε ότι στην αναμέτρηση της δεύτερης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών, στις 2 Νοεμβρίου (18:00), κόντρα στον ΑΟ Προσοτσάνης, οι φίλαθλοι μπορούν να βοηθήσουν εθελοντικά, προσφέροντας το ποσό των πέντε ευρώ, ώστε να συνδράμουν στην μεγάλη προσπάθεια που κάνει ο μικρός Γιωργάκης.
Ο μικρός Γιωργάκης δίνει τη δική του μάχη και μεγάλος σκοπός είναι να χειρουργηθεί στην Αυστρία,για να αφαιρεθεί ο όγκος που έχει στην υπόφυση και στο οπτικό χίασμα.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZGotChG4DPsA8lZkD-5uvZLBuNX74zOOhauW_Cb9tEqnxHKXlhFjyKqzC_KWOICBil1R5Uhnd2xLDBcDgBpr48eerwsCiaflzJQlTvhEyvSFauNbWceJNFLNs0htXoLwAlbsMubqztyBX/s1600/%25CE%2599%25CE%25A9%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A5.jpg)
No comments
Post a Comment