Εβδομάδα ευρωπαϊκών υποχρεώσεων για Ολυμπιακό, Αερωπό Έδεσσας
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFL9_foYGMCnXYPGqUv83Iad9Cd7WZHTBELOv2oT1YrntMLn7aY0a3i99dffufQcrBh3-rnVhF-syaQIsR8ZTwKBdkJSdsCTJ3EapcHrbsFEH0oro9IOb4sSftUVG5TbWr9dxs03uAhSw/s1600/OSFP.jpg)
Ξεκινούν οι ευρωπαϊκές δοκιμασίες για τις ελληνικές ομάδες. Ο Ολυμπιακός και ο Αερωπός Έδεσσας κοντράρονται απέναντι στην Τιμισοάρα και στον Προοδευτικό, αντίστοιχα.
Οι Πειραιώτες θα ταξιδέψουν στην Ρουμανία, όπου την επόμενη Κυριακή (06/10) θα αντιμετωπίσουν την Τιμισοάρα, στις 18:00. Από την άλλη, ο Αερωπός θα συναντήσει στην Πάφο (Κύπρος) τον Προοδευτικό, στις 05/10, στις 18:00.
Στις γυναίκες, ο ΠΑΟΚ υποδέχεται (13/10) την σερβική, Ζαγκοντίνα, στις 18:00, ενώ η Νέα Ιωνία, καθώς και η Βέροια, θα παίξουν τον Νοέμβριο, όπως άλλωστε και η ανδρική ομάδα της ΑΕΚ.
No comments
Post a Comment