Νάσκος-Χαρίτσος το νέο Διεθνές διαιτητικό δίδυμο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTgLDjFEaeaVFbyqDSvxEnuIbXVaxVul8aP8fjAqiuYXfvrzNrY_Lk8fkYgFh6GcQcYrwMtZTF8uTdchMBqDbpY_Soo8ockfWCGFbh4k26ypd-CHaHK6UgL3FpsMg9a-vB16mdRiSUNw4/s1600/61789820_532221120649677_6760317079825416192_o.jpg)
Ένα νέο ζευγάρι διαιτητών θα έχει η Ελλάδα σε ευρωπαϊκό επίπεδο, καθώς οι Πάνος Νάσκος και Βασίλης Χαρίτσος πέρασαν με επιτυχία το σεμινάριο της EHF που διοργανώθηκε στην πόλη Balatonböglar της Ουγγαρίας.
Η χώρα μας, μετά την αποχώρηση των Κατσίκη-Μιχαηλίδη, με την διεθνοποίηση των Νάσκου-Χαρίτσου, εξακολουθεί να διατηρεί πέντε διεθνή ζευγάρια, τα παρακάτω:
Τζαφερόπουλος-Μπέτμαν (IHF-EHF)
Τσάκωνας-Χασκής (EHF)
Συρεπίσιος-Μερτινιάν (EHF)
Παπαματθαίου-Χρηστίδη (EHF)
Νάσκος-Χαρίτσος (EHF)
Το greekhandball εύχεται στο νέο διεθνές δίδυμο, καλή σταδιοδρομία στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.
No comments
Post a Comment