Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο. Τα φώτα στο ντέρμπι της Νεάπολης


Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος), Handball Premier (10η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική), Α2 Ανδρών, Β' Ανδρών, Α2 Γυναικών

Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2018
Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)
ΔΑΚ Κιλκίς 21:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- Bianco Monte Δράμα 86
(Σκλαβενίτης- Φωκίτης, Μίγκας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΧΑΝΘ
(Κουτσός- Ανταλής, Δημάκης)
Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:30, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Γράψας- Κυριακού, Σαμαράς)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Φίλιππος Βέροιας
(Τέμης- Γιάννου, Αγγελίδης)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κυριακούλιας)
Α2 Ανδρών (Βόρειος όμιλος- 7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Απόλλων Καλαμαριάς
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 18:00, Αρίων Πτολεμαΐδας- Ζαφειράκης Νάουσας
(Πατιός- Τσιάνας)
Α2 Ανδρών (Νότιος όμιλος- 9η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Τελαμών Σαλαμίνας
(Ψύλλος- Λεφάκης)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Πανελλήνιος
(Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Τσάκωνας- Γιαβρούτας)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ιωνικός ΝΦ
(Βήτας- Καρυδάκης)
Β' Ανδρών (4η-5η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 17:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Χανίων
(Σαματά- Μπαγάκη)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- Αγριά Βόλου
(Ζήσης- Τσάμος)
Σαλαμίνας 18:00, Πανιώνιος- Ηλυσιακός
(Μερτινιάν- Γιακαλής)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γρηγοριάδης- Τομίδης)
Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Σεριφάτο Αιγίου
(Σαμάτα- Μπαγάκη)
Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φιλώτας Φλώρινας
(Δημητριάδης- Μαυρίδης)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Γερουλάνος)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μπουγιάκας- Πήτας)
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
Handball Premier (10η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας
(Συρεπίσιος- Τόλιος, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φοίβος Συκεών
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
(Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν- Μεϊμαρίδης)
Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Honda Πανόραμα
(Δελόγλου- Θεοδοσίου, Δημόλας)

Α2 Ανδρών (Βόρειος όμιλος- 7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Φαίακας Κέρκυρας
(Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Άρης Θεσσαλονίκης
(Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
Α2 Ανδρών (Νότιος όμιλος- 9η αγωνιστική)
Δαϊς 21:00, ΑΟ Νηρεύς- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Ψύλλος- Λεφάκης)
Β' Ανδρών (5η αγωνιστική)
Μετς 14:00, Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός
(Τσάμος- Γιακαλής)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Άρτα Handball 2015- Ελπίδες Αμυνταίου
(Τσάκωνας- Φωκίτης)
Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟ Ιωαννίνων
(Λινάρδος- Πήτας)
Πολιτείας 17:30, ΑΟ Πολιτείας- Ιωνικός 2010
(Ζήσης- Τσάμος)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας
(Τέμης- Γιάννου)
Δράμας 19:00, ΓΕ Δράμας- Μακεδών
(Παρασκευούδης- Σαββίδης)
Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- Κύκλωπες
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Ναυπλίου 19:30, ΓΣ Πολυνίκης- Έσπερος Καλλιθέας
(Βήτας- Καρυδάκης)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μιχαηλίδης- Τορνικίδης)
Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Σταυρούπολης 15:00, Απόλλων- Ελπίδες Αμυνταίου
(Μπαλάκος- Βελάνη)
ΔΓ Νίκαιας 19:30, ΑΟΔΚ Άρης- ΑΕΚ Βύρωνα (Μπράμου- Γερουλάνος)

No comments