Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο. Όλο το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Handball Premier (8η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η, 7η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- BIANCO MONTE Δράμα 1986 (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Θεοδοσάκης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φοίβος Συκεών (Πατιός-Τσιάνας, Αγγελίδης)

Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 15:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Βέροια 2017 (Ουζούνης- Παρασκευούδης, Χατζηγεωργίου)

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η αγωνιστική)
Γιώργος Χαλκίδης 18:30, Αρίων Πτολεμαϊδας- Φαίακας Κέρκυρας (Νάσκος- Χαρίτσος)
Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος- Άρης Θ. (Τέμης- Γιάννου)

Α2 Ανδρών- Νότος (7η αγωνιστική)
Δαϊς 18:30, ΑΟ Νηρεύς- ΕΣΝ Βριλήσσια (Ανταλής- Ζήσης)
Ιωνικού 19:30, Ιωνικός ΝΦ- Τελαμών (Παπαματθαίου- Βήτας)
Καματερού 20:00, ΓΑΣ Καματερού- Ποσειδών (Φωκίτης- Ψύλλος)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πανελλήνιος ΓΣ (Κουτσός- Λεφάκης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 17:00, Κύκλωπες- Πόντιοι Κιλκίς (Ουζούνης- Αποστολίδης)
Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Ηλυσιακός (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Ιωαννίνων (Νάσκος- Χαρίτσος)
Αξιούπολης 19:00, Αλέξανδρος- ΓΕ Δράμας (Μαυρίδης- Μπουγιάκας)
Σερρών 19:00, Πανσερραϊκός- Απόλλων Σταυρούπολης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Ηλιούπολης 20:00, Έσπερος Καλλιθέας- Ακαδημία Πάτρας (Σκλαβενίτης- Γιαβρούτας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- Άρης (Σαματά- Μπαγάκη)
Κοζάνης 16:00, Εθνικός Κοζάνης- Φαίακας Κέρκυρας (Γράψας- Κυριακού)
Βύρωνα 20:00, Αθηναϊκός- ΑΕΚ Βύρωνα (Μπράμου- Γερουλάνος)

Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Νίκαιας 14:30, Άρης Νίκαιας- Αερωπός Έδεσσας (Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μίγκας)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

Α2 Ανδρών- Βορράς (5η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- ΓΑΣ Κιλκίς (Τσάκωνας- Φωκίτης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Καλαμαριάς- Ζαφειράκης Νάουσας (Μιχαηλίδης- Γράψας)


Α2 Ανδρών- Νότος (7η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας (Παπαματθαίου- Καρυδάκης)

Β’ Ανδρών (1η αγωνιστική)
Κλαδισού 15:00, ΓΣ Χανίων- Ιδομενέας Γαλατά (Σαματά- Μπαγάκη)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Αγ. Θωμά 13:00, Αγ. Κωνσταντίνος Λάρισας- ΑΟ Κοζάνης (Χαρίτσος- Παπαδόπουλος)
ΔΑΚ Άρτας 14:00, Άρτα Handball- AOA Καστοριάς (Τσάκωνας- Φωκίτης)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός 2010- Ιωνικός ΝΜ (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- ΑΕΚ Βύρωνα (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Πολιτείας 19:00, ΑΟ Πολιτείας- Πανιώνιος ΓΣΣ (Γιακαλής- Γερουλάνος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΑΟ Προσοτσάνης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός ΝΜ- Σεριφάτο Αιγίου (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΑΟ Προσοτσάνης (Καζαντζίδης- Λάσκαρης)

No comments