Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο - Όλοι οι αγώνες

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Handball Premier (4η αγωνιστική)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Τόλιος, Μίγκας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Χιλιώτης ΓΣ Δράμα 1986 (Καραπάνος- Αβράμης, Δημάκης)
ΔΑΚ Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ (Δελόγλου- Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Πανελλήνιος ΓΣ (Λινάρδος- Καζαντζίδης, Αγγελίδης)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΠΑΟΚ (Τσάκωνας- Μπράμου, Μίγκας)
Πανοράματος 17:45, HONDA Πανόραμα- Μ. Αλέξανδρος (Σαπανίδης- Ηλιάδης, Χατζηγεωργίου)

ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας (Στεφανίδης- Γράψας, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική Βόρειος όμιλος)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- Κύκλωπες Αλεξ/πολης (Νάσκος- Χαρίτσος)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς (Τέμης- Γιάννου)
ΔΑΚ Συκεών 20:00, Μακεδονικός- Ζαφειράκης Νάουσας (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική- Νότιος όμιλος)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου Κένταυρος- ΟΦΝ Ιωνίας (Αναστασίου- Μπουγιάκας)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός Κ.- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Κουτσός- Ζήσης)
Δαϊς 19:00, ΑΟ Νηρεύς- Ποσειδών Λουτρακίου (Τσάμος- Φωκίτης)
Βριλησσίων 20:00, ΕΣΝ Βριλήσσια- Άρης Νίκαιας (Βήτας- Σκλαβενίτης)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α1 Γυναικών (1η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θ.- Φίλιππος Βέροιας (Γράψας- Κυριακού, Θεοδοσάκης)

Α2 Ανδρών (1η αγωνιστική Βόρειος όμιλος)
Κατερίνης 16:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Γρηγοριάδης-Τομίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Πρωτέας Άρτας (Δελόγλου- Θεοδοσίου)

Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική- Νότιος όμιλος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Έσπερος Καλλιθέας (Καραπάνος- Αβράμης)

ΕΣΧΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Παίδων (1η αγωνιστική)
12:30 Βριλησσίων ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ (ΛΕΦΑΚΗΣ-ΠΑΧΗΣ)
14:00 ΟΑΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΕΚ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ (ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΣ-ΣΚΑΛΚΟΣ)
15:00 Δαϊς ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 (ΓΙΑΚΑΛΗΣ-ΛΕΦΑΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Εφήβων (1η αγωνιστική)
11:45 Βριλησσίων (ΕΦΗΒ) ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΣ-ΔΑΜΑΣΚΟΣ)
15:45 Καματερού (ΕΦΗΒ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ (ΤΣΑΜΟΣ-ΦΩΚΙΤΗΣ)
21:00 Ρέντη (ΕΦΗΒ) Ο.Σ.Φ.Π.-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ (ΤΟΛΙΟΣ-ΤΣΑΡΚΑΤΣΟΓΛΟΥ)
21:30 Δαϊς (ΕΦΗΒ) ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΝΟΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ (ΚΟΥΤΣΟΣ-ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ)

Παίδων (1η αγωνιστική)
14:30 Νίκαιας (ΠΑΙΔΩΝ) ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ (ΜΠΡΑΜΟΥ-ΛΕΦΑΚΗΣ)
14:45 Νέας Ιωνίας (ΠΑΙΔΩΝ) ΟΦΝΙ-ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (ΨΥΛΛΟΣ-ΣΚΑΛΚΟΣ)
18:30 Κερατσινίου ΠΑΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ-ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ(ΖΗΣΗΣ-ΤΣΑΡΚΑΤΣΟΓΛΟΥ)
20:00 Πολιτείας (ΠΑΙΔΩΝ) ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΠΑΧΗΣ-ΛΕΦΑΚΗΣ)
20:30 Ιλισσίων (ΠΑΙΔΩΝ) ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (ΜΠΡΑΜΟΥ-ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ)


No comments