Η τηλεοπτική μετάδοση του ντέρμπι
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtmxO_x7iWCpyW6T72cQVtPSlYc8gZpXVRQvIhyphenhyphenQDzDyFeUA_I8jH9KELlI_bKv__57YX1TZA-hoBzL49IQ7DbwgJM9YrOGsaWhcYcatcEKH0_Taphh4eJzVO9Aonfn-6RC-Qn4pWbs0Y/s320/exase_tin_eukairia_2.jpg)
Η τηλεοπτική μετάδοση από τη δημόσια τηλεόραση και τη συχνότητα της ΕΡΤ3, εξέπληξε ευχάριστα, αφού η σκηνοθεσία ήταν πολύπλευρη, πιάνοντας τις φάσεις, με επαναλήψεις, ενώ η περιγραφή έδινε τη δυνατότητα, σε ανθρώπους που δεν είχαν γνώσεις του αθλήματος, να αντιληφθούν τα χαρακτηριστικά του αγώνα. Στα αξιοσημείωτα και ο
πολύ καλός σχολιασμός του τέως διεθνή πλέη μέηκερ Γιώργου Βακάλη, που με σωστά ελληνικά, αποτύπωνε τις τακτικές κινήσεις των αθλητών και των προπονητών.
No comments
Post a Comment