ΑΕΚ: Με Μπακαούκα εως το 2017. Πήρε και Αντωνιάδη
Για δυο χρόνια ακόμα θα αγωνίζεται στην ΑΕΚ ο Χριστόφορος Μπακαούκας αφού χθες ανανέωσε το συμβόλαιο του εως το 2017. Παράλληλα η Ένωση απόκτησε από την Αναγέννηση Βύρωνα, τον 21χρονο τερματοφύλακα Γιάννη Αντωνιάδη που πραγματοποίησε μια πολύ καλή χρονιά φέτος. Οι ανακοινώσεις του τμήματος ανάφεραν "Ανακοινώνουμε ότι ο μεγάλος Αρχηγός μας, Χριστόφορος Μπακαούκας ανανέωσε για 2 ακόμα χρόνια την συνεργασία του με την ΑΕΚ. Επίσης το τμήμα χαντμπολ της ΑΕΚ , ανακοινώνει την απόκτηση του Τερματοφυλακα Ιωάννη Αντωνιαδη. Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ειναι 21 χρονων και αγωνιζόταν την προηγούμενη χρονια στην Αναγέννηση Βυρωνα»
No comments
Post a Comment