Καχριμάν και Παπαδόπουλος στον Αερωπό !
Διπλή μεταγραφική ενίσχυση για τον Αερωπό Εδεσσας που πήρε τον 21χρονο Ρώσο περιφερειακό Γκοντσάροφ Καχριμάν για τον οποίο σας είχαμε ενημερώσει σχετικά, αλλά και τον πολύπειρο Στιβ Παπαδόπουλο, ο οποίος θα παίξει για 28η σεζόν στο πρωτάθλημα της πρώτης κατηγορίας.
Στην τελευταία σεζόν, ο 43χρονος Στιβ ( περιφερειακός και εξτρέμ ) ήταν στην Α2 Εθνική με την Σαλαμίνα ενώ αγωνίσθηκε από τη σεζόν 1995-96 στην πρώτη ομάδα του Φίλιππου Βέροιας, με τον οποίο πρωτοεμφανίσθηκε σε ηλικία 14 ετών.
No comments
Post a Comment