Ο Βέρεμτσουκ και η παρέα του στην Εδεσσα
Ο Ουκρανός γκολκίπερ Βέρεμτσουκ θα έχει καλή παρέα στη νέα σεζόν στην Εδεσσα, καθώς, ο Αερωπός είναι πολύ κοντά στην ολοκλήρωση των συμφωνιών του με 2 ακόμα Ουκρανούς παίκτες ( έναν πίβοτ και έναν περιφερειακό ), όπως και με έναν Ρώσο.
Ο Αερωπός ενισχύεται και παρά τις δύσκολες συνθήκες τις οποίες κλήθηκε να διαχειρισθεί το τωρινό διοικητικό σχήμα του, τα πηγαίνει μια χαρά.
No comments
Post a Comment