Λάτιν ''εργαλείο'' στην ΑΕΚ για το κερασάκι στην τούρτα των μεταγραφών !
Δεν έχει ολοκληρώσει ακόμα τις μεταγραφικές κινήσεις της η ανδρική ομάδα χάντμπολ της ΑΕΚ που άφησε για το τέλος μία επιλογή με συμβολισμό ο οποίος παραπέμπει ( και ) στη Λάτιν έκφραση της ποδοσφαιρικής ομάδας της...
Η ΑΕΚ ετοιμάζεται για μεταγραφή που θα την ενισχύσει ακόμα περισσότερο στον τομέα άμυνας και γενικά θα την ισχυροποιήσει.
Σύμφωνα με πληροφορίες του greekhandball.com, η ΑΕΚ έχει καταλήξει σε ξένο παίκτη ο οποίος μάλιστα θα συνδέει χάντμπολ και ποδόσφαιρο κάθε Σαββατοκύριακο, με ένα τρόπο χαρακτηριστικό και εξίσου θεαματικό...
Ονομα με χάρη....
Λίγη υπομονή λοιπόν...
No comments
Post a Comment