Επιστροφή στο '' σπίτι ''.....
Καλών νέων συνέχεια για τον Δούκα....
Οι εργασίες για την αποκατάσταση των ζημιών από τη χιονόπτωση στο κλειστό αθλητικό κέντρο Δαϊς ( όπου κατέρρευσε μέρος της στέγης από το χιόνι που συσσωρεύθηκε...), προχωρούν κανονικά και αναμένεται ότι θα είναι έτοιμο για χρήση με το ξεκίνημα της νέας σεζόν.
Ετσι, ο Δούκας σε 5-6 μήνες θα έχει και πάλι την δυνατότητα προπονήσεων και αγώνων στο '' σπίτι '' του.
Το γεγονός ότι δεν πλήρωσε μεγαλύτερο ( αγωνιστικό πλέον ) κόστος η ανδρική ομάδα του Δούκα, ας πιστωθεί στην, συνολικά, καλή λειτουργία του συλλόγου...
Με το Δαϊς, ωστόσο, πάλι σε '' επιχειρησιακή ετοιμότητα '', ο Δούκας ετοιμάζεται και πάλι για καλύτερες ημέρες....
No comments
Post a Comment