Ο ΠΑΟΚ «έκλεισε» τα φιλικά του πετυχαίνοντας το απόλυτο
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhl7UrZuDtHfRFiIopJI1VZfvN9JgXAopimaipVx7DRkfCr3BRdkYZ1XhdWOaKAKedqO4DyFdeOEZc-zJ40Jr47ZfyMDhixjurdzIv5HlpCayUwgkbs_6X_BJ4arbdMQqLcqp0tQX6JiKg/s1600/resize.jpg)
Νικηφόρες είναι για τον ΠΑΟΚ και οι επτά φιλικές αναμετρήσεις, που έχει δώσει η ομάδα. Χθες (11/09) το βράδυ ο Δικέφαλος του Βορρά επικράτησε της Πυλαίας, στη Μίκρα, με 23-21, στο έβδομο και τελευταίο φιλικό παιχνίδι του (ημίχρονο: 12-10).
Το σύνολο του Πάνου Γούσιου έδειξε σημάδια κόπωσης στο δεύτερο ημίχρονο, ωστόσο δεν έχασε το προβάδισμα και τελικά κυριάρχησε.
No comments
Post a Comment