Χατζηπαρασίδου: «Η ομάδα ξεκινάει να βρίσκει τα πατήματά της, είμαστε ενθουσιασμένες»
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhFjE54cL84aOQTxDDA82Vf9nYFDEWWDvanIPMcWm6pGbo9EWsEQm2rb6Kzf_X8CeHcbkGbPmJpTcUsnbo1JbCXirHGJa3WXBbxYdi8ctBYtizUW15qxpMQKo1s3cU3Mw3mvlU8j106Q3o/s1600/Gynaikeio-Handball-Veroia-2017-%25CE%2593%25CF%2585%25CE%25BD%25CE%25B1%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BF-%25CE%25A7%25CE%25B1%25CE%25BD%25CF%2584%25CE%25BC%25CF%2580%25CE%25BF%25CE%25BB-Xatziparasidou-%25CE%25A7%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25B6%25CE%25B7%25CF%2580%25CE%25B1%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2583%25CE%25B9%25CE%25B4%25CE%25BF%25CF%2585-792x402.jpg)
Τα πατήματά της ξεκινάει να βρίσκει η γυναικεία ομάδα του ΠΑΟΚ, σύμφωνα με την Μαρία Χατζηπαρασίδου. Η 25χρονη πλέι μέικερ, που συνεχίζει στον Δικέφαλο του Βορρά για τέταρτη διαδοχική σεζόν, παραχώρησε δηλώσεις για λογαριασμό της ιστοσελίδας του συλλόγου, acpaok.gr.
Τόνισε: «Καταρχάς είμαι πάρα πολύ χαρούμενη, που μετά από ένα τόσο μεγάλο διάστημα έχουμε επανέλθει στις προπονήσεις και στην καθημερινότητά μας. Χαίρομαι που η ομάδα έχει κρατήσει τον ίδιο κορμό και οι νέες αθλήτριες, που έχουν έρθει, έχουν την ίδια όρεξη μ' εμάς. Η ομάδα ξεκινάει να βρίσκει τα πατήματά της, είμαστε σε πολύ καλούς ρυθμούς, ενθουσιασμένες, με το ίδιο πάθος. Πιστεύω πως όσο περνάει ο καιρός, η ομάδα θα βρίσκει τον ρυθμό της, για να επανέλθει στα στάνταρ της».
No comments
Post a Comment