Τελευταία νέα

Το πρόγραμμα και oi διαιτητές (1-2/2/2020)



Ορισμοί για Handball Premier (14η αγωνιστική) και A1 Γυναικών (11η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική), Β' Ανδρών (7η και 9η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (4η, 8η, 9η και 10η αγωνιστική)


Σάββατο 1η Φεβρουαρίου 2020
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, Δούκας- Πυλαία
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Κραχτίδης 18:00, Δράμα- Ολυμπιακός
(Μπέτμαν- Ουζούνης, Κατσίκης)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός- Φίλιππος
(Χαρίτσος- Νασκος, Παρτεμιάν)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός ΝΦ – ΠΑΟΚ
(Συρεπίσιος – Μερτινιάν, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ – Άρης Νίκαιας
(Χαραλαμπίδης - Ζήσης, Μίγκας)

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, Πανόραμα – ΠΑΟΚ
(Γράψας – Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
Νικαίας 18:00, ΑΟ ΑΟΔ – Πυλαία
(Παπαματθαίου – Χριστίδη, Αντωνόπουλος)
Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017 – Αναγέννηση Άρτας
(Δελόγλου – Θεοδοσίου, Ζέρβας)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική) 

Ιλισίων 15.30, Ηλυσιακός ΑΟ – Πανελλήνιος ΓΣ (Λεφάκης-Μπράμου)
ΔΑΚ Αμυνταίου 17.00, Ελπίδες Αμυνταίου – Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Καζαντζίδης-Μπουγιάκας)
ΔΑΚ Κατερίνης 18.00, Αρχέλαος Κατερίνης – Φοίβος Eurolamp
(Πατιός-Νικολαΐδης)
ΔΓ Βύρωνα 18.00, Αθηναϊκός Βύρωνα – Ο.Φ.Νέας Ιωνίας
(Φωτακίδης-Γιαβρούτας)

Β' Ανδρών (9η αγωνιστική)
Αμοιρίδης 18.00, Ασπίδα Ξάνθης – Προσοτσάνη (Παρασεκυούδης-Αγγελίδης)
Κορωπίου 19.15, ΓΣ Παπασιδέρης – ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα (Λεφάκης-Μπράμου)
ΑΠΚ Κραχτίδη Δ. 20.00, ΓΕ Δράμας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
(Σαπανίδης-Ηλιάδης)

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 19.00, Ωρίωνας Χανίων – Πανιώνιος ΓΣΣ (Πρεβενά-Βελάνη)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 18.00, Αρίων Πτολεμαΐδας – Φιλώτας ΠΑΣ
(Πήτας-Τοκατλίδης)



Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020
Handball Premier (14η αγωνιστική)
Νέα Κίος 13:00, Διομήδης Άργους – Φαίακας Κέρκυρας
(Βήτας – Σκλαβενίτης, Νικολίτσας)

A1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 12:00, ΑΟ Προσοτσάνης – Νέα Ιωνία
(Χαρίστος – Θεοδοσίου, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
ΔΓ Βριλησσίων 17.20, ΕΣΝ Βριλησσίων – Ποσειδών Λουτρακίου
(Τσάκωνας-Φωτακίδης)
ΑΚ ΧΑΝΘ Ήρων 19.30, ΧΑΝΘ – Αλέξανδρος Αξιούπολης (Γράψας-Κυριακού)

Β' Ανδρών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16.00, Άρτα Handball 2015 – Αγριά Βόλου (Πατιός-Τοκατλίδης)
Καστοριάς 18.00, ΑΟΑ Καστοριάς – ΑΟ Κοζάνης (Πήτας-Τέμης)

Β' Ανδρών (9η αγωνιστική)
ΔΚΓ Μετς 14.30, Πήγασος Κυψέλης – ΠΟΚ Έσπερος (Καρυδάκης-Τόλιος)
ΔΑΚ Λαμίας 15.00, Ιωνικός Ν. Μαγνησίας Λαμίας – Σεριφάτο Αιγίου (Γερουλάνος- Γερουλάνος)
ΔΑΚ Κιλκίς 17.00, Πόντιοι Κιλκίς – Άρης Θεσ/νίκης (Παπαδόπουλος-Παπούλιας)
ΔΑΚ Νυαπλίου 17.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΟ Πολιτείας (Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)
ΕΚΓ Μίκρας 21.00, Μεκαδών Θεσ/νίκης – Απόλλων (Σαχινόλγου-Παπαδόπουλος)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Καστοριάς 16.00, ΑΟΑ Καστοριάς – Εθνικός Κοζάνης (Πήτας-Τέμης)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Ναυπλίου 15.30, Πολυνίκης Ναυπλίου – ΑΣ Ηλιούπολης 2006
(Ψύλλος-Χρυσικόπουλος)
ΔΓ Βύρωνα 17.00, ΠΑΟ Δόξα Βύρωνα – ΓΑΣ Καματερού (Καρυδάκης-Δρακόπουλος)

Α2 Γυναικών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 18.00, Χανιά ΕΑΧ – Πανιώνιος ΓΣΣ (Πρεβενά-Σαματά)

No comments