Τελευταία νέα

Τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΣΧΑ (23-25-26/1)




Σε συναντήσεις για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Νέων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’-Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α’-Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’-Κατηγορία 1, Παμπαίδων Β’-Κατηγορία 2, Παμπαίδων Β’-Ευ Αγωνίζεσθαι και Παγκορασίδων Β’, που διεξήχθησαν στις 23-25-26/1/2020, σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΝΕΩΝ (8η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 22-27

Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ: 31-34

ΠΑΙΔΩΝ

Θέσεις 1-8 (2η αγωνιστική-εξ αναβολής):

ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 45-30

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΑΕΚ: 24-21

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

8η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 26-29

9η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΓΑΣ Καματερού-ΑΣ Ηλιούπολης: 30-17

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ -Κατηγορία 1

10η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 24-38

Αθηναϊκός-ΓΑΣ Καματερού: 34-30

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 31-33

ΑΣΕ Δούκα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας: 29-28

ΑΕΚ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε: 23-22

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 29-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ –Κατηγορία 2:

10η αγωνιστική:

Δίας Μοσχάτου Ταύρου-Ηλυσιακός: 20-46

Έσπερος Καλλιθέας-ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος: 31-42

Πανελλήνιος ΓΣ-Πανιώνιος ΓΣΣ: 36-31

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας: 18-27

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου: 41-19

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

Θέσεις 1-6 (4η αγωνιστική):

Αθηναϊκός-ΑΣ Ηλιούπολης: 22-25

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 23-15

Θέσεις 7-11 (4η αγωνιστική):

ΑΠΕΣ Καπανδριτίου-ΕΣΝ Βριλησσίων: 9-18

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 9-32

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’-Κατηγορία 1

4η αγωνιστική:

ΓΝΟ Άρης Νικαίας Μπλε-ΓΑΣ Καματερού: 17-30

ΟΦ Ν. Ιωνίας-Αθηναϊκός 1: 22-13

ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-ΑΣΕ Δούκα: 19-13

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 18-35

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’-Κατηγορία 2

4η αγωνιστική:

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-ΑΕΚ: 24-17

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Ηλυσιακός: 30-15

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 9-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’-Ευ Αγωνίζεσθαι  

4η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας Κίτρινοι: 27-17

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου: 29-24

Πανελλήνιος ΓΣ-Αθηναϊκός 2: 21-24

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:

2η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΟΦ Ν. Ιωνίας: 14-6

5η αγωνιστική-εξ αναβολής:

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: 23-11

ΓΑΣ Καματερού-ΕΣΝ Βριλησσίων: 19-2

No comments