Τελευταία νέα

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην ΕΣΧΑ





Συνολικά 36 συναντήσεις πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο (30/11/19 - 01/12/19) για τα Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α'/Κατηγορία 1, Παμπαίδων Α'/Κατηγορία 2, Παγκορασίδων Α', Παμπαίδων Β', Παγκορασίδων Β'. Αναλυτικά τα αποτελέσματα: 

ΠΑΙΔΩΝ

6η αγωνιστική (εξ αναβολής):

ΑΕΚ-Άρης Νικαίας 30-30

7η αγωνιστική (εξ αναβολής):

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-Ολυμπιακός Κερατσινίου 32-23

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

5η αγωνιστική:

Ολυμπιακός Κερατσινίου-Νέα Ιωνία 19-37

ΓΑΣ Καματερό-Αθηναϊκός 39-7

ΑΣ Ηλιούπολης-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-20

ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού-ΕΣΝ Βριλησσίων 17-34

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'/Κατηγορία 1:

5η αγωνιστική:

ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου 35-26

Αθηναϊκός-Δούκας 32-21

Άρης Νικαίας Μπλε-Νέα Ιωνία 35-27

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου 28-41

ΑΣ Άνοιξης Διονύσου-ΓΑΣ Καματερό 0-10 (α.α.)

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΕΣΝ Βριλησσίων 37-33

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'/Κατηγορία 2:

5η αγωνιστική:

ΓΣ Αστέρας Μελισσίων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 24-35

Πανιώνιος-Ηλυσιακός 22-32

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-Δίας Μοσχάτου Ταύρου 31-12

Πανελλήνιος ΓΣ-Έσπερος Καλλιθέας 35-21

ΠΑΟ Δόξα Βύρωνος-Άρης Νικαίας Κίτρινοι 29-32

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α':

Α' Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΔΑΣ Ζεφυρίου-Αθηναϊκός 15-34

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού 28-30

Β' Όμιλος (4η αγωνιστική):

Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣΟΔ Ασπροπύργου 47-4

Νέα Ιωνία-ΓΑΣ Καματερό 24-16

ΕΣΝ Βριλησσίων-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου 14-25

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β'

Α' Όμιλος (4η αγωνιστική):

Ηλυσιακός-Αθηναϊκός 2 23-14

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-Νέα Ιωνία 7-17

Β' Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-Δούκας 32-21

Ασπίδα Αγ. Αναργύρων-ΟΧΧΚ Σαλαμίνας 11-35

ΕΣΝ Βριλησσίων Μπλε-ΑΣ Άνοιξης Διονύσου 33-19

Γ' Όμιλος (4η αγωνιστική):

Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΔΑΣ Ζεφυρίου 21-14

ΓΑΣ Καματερό-Άρης Νικαίας Κίτρινοι 39-7

Δ' Όμιλος (4η αγωνιστική):

ΕΣΝ Βριλησσίων Κόκκινοι-Πανελλήνιος 35-14

ΑΕΚ-Αθηναϊκός 1 14-36

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β':

3η αγωνιστική:

ΔΑΣ Ζεφυρίου-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου 27-12

Ολυμπιακός Κερατσινίου-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου 24-11

Αθηναϊκός-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 24-21

ΑΣΟΔ Ασπροπύργου-ΕΣΝ Βριλησσίων 9-17

ΟΧΧΚ Σαλαμίνας-ΓΑΣ Καματερό 14-19

No comments