Στυλιανού: Διαδορετική δυναμικότητα ανάμεσα στις δύο ομάδες
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZvPWk_CNMg6G0nYMS0285bSCP4L5FM2CGYJBLefnq-IeIo46886YAvfPy_iRTG-vlDB8N2eMPp3WWRzvvzc9QZZvnmpSxuMwkAQHjeNvhAjIV4o8JUBwsPTlf-y7ESNqZb1hinOuBoxJc/s1600/22728793_1649798125072073_2126374429660084443_n-2.jpg)
Ο Αερωπός Έδεσσας δεν είχε πρόβλημα να επικρατήσει του Προοδευτικού Πάφου με 32-17, ( 17-6 ημίχρονο) στην Κύπρο, και ο τεχνικός της κυπριακής ομάδας, Χαράλαμπος Στυλιανού, με δηλώσεις του στο greekhandball.com, ανέφερε πως το τελικό αποτέλεσμα ήταν κάτι αναμενόμενο. Αναλυτικά είπε:
" Υπολογίζαμε ότι το παιχνίδι θα είχε μια τέτοια κατάληξη. Υπάρχει διαφορετική δυναμικότητα ανάμεσα στις δύο ομάδες. Εμείς ήμασταν πολύ άστοχοι επιθετικά αφού στο πρώτο ημίχρονο βάλαμε μόνο 6 γκολ και τελειώσαμε την αναμέτρηση με 17. Είδα κάποια πράγματα που πρέπει να βελτιώσουμε πριν την έναρξη του πρωταθλήματος και εκεί πρέπει να σταθούμε. Κατά τα άλλα το σημερινό (σ.σ. 5/10) αποτέλεσμα είναι λογικό.
No comments
Post a Comment