Τελευταία νέα

ΕΣΧΘ: Το πρόγραμμα για Παμπαίδες Β’, Παγκορασίδες Β’ και Μίνι


Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΧΘ η κλήρωση για τα πρωταθλήματα των μικρών ηλικιών.
Τα πρωταθλήματα των Παμπαίδων  Β’ και Παγκορασίδων Β’ θα ξεκινήσουν στις 30 Νοεμβρίου, των Παγκορασίδων Β’, ενώ τα πρωταθλήματα για Μίνι Αγόρια και Κορίτσια θα αρχίσουν από τον Ιανουάριο του 2020.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β:

1η αγωνιστική (30/11 – 1/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Άρης
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ Πανόραμα
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ρ Ε Π Ο

 2η αγωνιστική (7-8/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Άρης – ΧΑΝΘ
ΑΕΠ Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

3η αγωνιστική (14-15/12/2019)
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ – Απόλλων Σταυρούπολης
Ορφέας Σουρωτής – Άρης
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ρ Ε Π Ο

4η αγωνιστική (21-22/12/2019)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ
Απόλλων Σταυρούπολης – Ορφέας Σουρωτής
Άρης – ΠΑΟΚ
ΑΕΠ Πανόραμα – Ρ Ε Π Ο

5η αγωνιστική (11-12/01/2020)
ΧΑΝΘ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ρ Ε Π Ο

6η αγωνιστική (18-19/01/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ορφέας Σουρωτής
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 –ΧΑΝΘ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΕΠ Πανόραμα
Άρης – Ρ Ε Π Ο

7η αγωνιστική (25-26/01/2020)
ΠΑΟΚ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Ορφέας Σουρωτής – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Άρης – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – Ρ Ε Π Ο

8η αγωνιστική (1-2/02/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Άρης
Απόλλων Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

9η αγωνιστική (8-9/02/2020)
Άρης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΕΠ Πανόραμα – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ –Ρ Ε Π Ο

10η αγωνιστική (15-16/02/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Απόλλων Σταυρούπολης
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΠΑΟΚ
ΧΑΝΘ – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

11η αγωνιστική (22-23/02/2020)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Απόλλων Σταυρούπολης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Άρης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο

12η αγωνιστική (7-8/03/2020)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Απόλλων Σταυρούπολης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
Άρης – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΠ Πανόραμα – ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Ρ Ε Π Ο

13η αγωνιστική (14-15/03/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΧΑΝΘ – Άρης
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

14η αγωνιστική (21-22/03/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Απόλλων Σταυρούπολης  – ΧΑΝΘ
Άρης – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΠ Πανόραμα – ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ρ Ε Π Ο

15η αγωνιστική (28-29/03/2020)
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΧΑΝΘ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων Σταυρούπολης
ΠΑΟΚ – Άρης
ΑΕΠ Πανόραμα – Ρ Ε Π Ο

16η αγωνιστική (4-5/04/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΧΑΝΘ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής
Απόλλων Σταυρούπολης – ΠΑΟΚ
Άρης –ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Ρ Ε Π Ο

17η αγωνιστική (11-12/04/2020)
Ορφέας Σουρωτής – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΧΑΝΘ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΠ Πανόραμα – Απόλλων Σταυρούπολης
Άρης – Ρ Ε Π Ο

18η αγωνιστική (25-26/04/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 –  ΠΑΟΚ
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας –  ΑΕΠ Πανόραμα
Απόλλων Σταυρούπολης – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – Ρ Ε Π Ο

19η αγωνιστική (9-10/05/2020)
ΑΕΠ Πανόραμα – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
ΠΑΟΚ – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΧΑΝΘ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Άρης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Απόλλων Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

20η αγωνιστική (16-17/05/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – Άρης
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 –  ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – ΠΑΟΚ
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2 – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Απόλλων Σταυρούπολης
ΧΑΝΘ –Ρ Ε Π Ο

 21η αγωνιστική (23-24/05/2020)
Απόλλων Σταυρούπολης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 1
Άρης – Eurolamp Φοίβος Συκεών 2
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΔ Θερμαϊκού 1
ΠΑΟΚ – ΑΟΔ Θερμαϊκού 2
Ορφέας Σουρωτής –  ΧΑΝΘ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

22η αγωνιστική (30-31/05/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών 1 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Eurolamp Φοίβος Συκεών 2 – Απόλλων Σταυρούπολης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 1 – Άρης
ΑΟΔ Θερμαϊκού 2  – ΑΕΠ Πανόραμα
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β:

1η αγωνιστική (30/11-1/12/2019)
Άρης –Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΠ Πανόραμα – Απόλλων  Σταυρούπολης
ΠΑΟΚ – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανελλήνιος
Απόλλων Καλαμαριάς  – Ρ Ε Π Ο

2η αγωνιστική (7-8/12/2019)
Απόλλων Καλαμαριάς  – Άρης
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα
Απόλλων  Σταυρούπολης – ΠΑΟΚ
Πόντιοι Κιλκίς – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Πανελλήνιος – Ρ Ε Π Ο

3η αγωνιστική (14-15/12/2019)
ΑΕΠ Πανόραμα – Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Απόλλων  Σταυρούπολης
Πανελλήνιος –  Πόντιοι Κιλκίς
Άρης – Ρ Ε Π Ο

4η αγωνιστική (21-22/12/2019)
Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΑΟΚ
ΑΕΠ Πανόραμα  – Άρης
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Απόλλων  Σταυρούπολης – Πανελλήνιος
Πόντιοι Κιλκίς – Ρ Ε Π Ο

5η αγωνιστική (11-12/1/2020)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
ΠΑΟΚ – Άρης
Πανελλήνιος – Ορφέας Σουρωτής
Πόντιοι Κιλκίς – Απόλλων  Σταυρούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα  – Ρ Ε Π Ο

6η αγωνιστική (18-19/1/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – Πανελλήνιος
Άρης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΠ Πανόραμα  – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – Πόντιοι Κιλκίς
Απόλλων  Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

7η αγωνιστική (25-26/1/2020)
Πόντιοι Κιλκίς –Απόλλων Καλαμαριάς
Πανελλήνιος – Άρης
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΠ Πανόραμα
Απόλλων  Σταυρούπολης – Ορφέας Σουρωτής
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

8η αγωνιστική (1-2/2/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων  Σταυρούπολης
Άρης – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΕΠ Πανόραμα – Πανελλήνιος
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο

9η αγωνιστική (8-9/2/2020)
Ορφέας Σουρωτής –Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων  Σταυρούπολης – Άρης
Πόντιοι Κιλκίς – ΑΕΠ Πανόραμα
Πανελλήνιος – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

10η αγωνιστική (15-16/2/2020)
Ορφέας Σουρωτής  – Άρης
Απόλλων  Σταυρούπολης – ΑΕΠ Πανόραμα
Πόντιοι Κιλκίς – ΠΑΟΚ
Πανελλήνιος – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Απόλλων Καλαμαριάς  – Ρ Ε Π Ο

11η αγωνιστική (22-23/2/2020)
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΕΠ Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής
ΠΑΟΚ – Απόλλων  Σταυρούπολης
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πόντιοι Κιλκίς
Πανελλήνιος – Ρ Ε Π Ο

12η αγωνιστική (7-8/3/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΠ Πανόραμα
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ
Απόλλων  Σταυρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Πόντιοι Κιλκίς – Πανελλήνιος
Άρης – Ρ Ε Π Ο

13η αγωνιστική (14-15/3/2020)
ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς
Άρης – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής
Πανελλήνιος – Απόλλων  Σταυρούπολης
Πόντιοι Κιλκίς – Ρ Ε Π Ο

14η αγωνιστική (21-22/3/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Άρης – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – Πανελλήνιος
Απόλλων  Σταυρούπολης – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΕΠ Πανόραμα  – Ρ Ε Π Ο

15η αγωνιστική (28-29/3/2020)
Πανελλήνιος – Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Άρης
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα
Πόντιοι Κιλκίς – Ορφέας Σουρωτής
Απόλλων  Σταυρούπολης – Ρ Ε Π Ο

16η αγωνιστική (4-5/4/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – Πόντιοι Κιλκίς
Άρης – Πανελλήνιος
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ορφέας Σουρωτής – Απόλλων  Σταυρούπολης
ΠΑΟΚ – Ρ Ε Π Ο

17η αγωνιστική (11-12/4/2020)
Απόλλων  Σταυρούπολης – Απόλλων Καλαμαριάς
Πόντιοι Κιλκίς – Άρης
Πανελλήνιος – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – Ρ Ε Π Ο

18η αγωνιστική (25-26/4/2020)
Απόλλων Καλαμαριάς – Ορφέας Σουρωτής
Άρης – Απόλλων  Σταυρούπολης
ΑΕΠ Πανόραμα – Πόντιοι Κιλκίς
ΠΑΟΚ – Πανελλήνιος
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ρ Ε Π Ο

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: 

1η αγωνιστική (1/2020)
Eurolamp Φοίβος Συκεών – Άρης
ΧΑΝΘ – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΔ Θερμαϊκού – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Πόντιοι Κιλκίς – ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική
Πόντιοι Κιλκίς – Eurolamp Φοίβος Συκεών
Άρης – ΧΑΝΘ
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΔ Θερμαϊκού
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας

3η αγωνιστική
ΧΑΝΘ – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΟΔ Θερμαϊκού – Άρης
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών – ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική
Πόντιοι Κιλκίς –ΑΟΔ Θερμαϊκού
Eurolamp Φοίβος Συκεών – ΧΑΝΘ
Άρης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα

5η αγωνιστική
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΟΔ Θερμαϊκού – Eurolamp Φοίβος Συκεών
ΑΕΠ Πανόραμα – Άρης
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική
Πόντιοι Κιλκίς – ΑΕΠ Πανόραμα
Eurolamp Φοίβος Συκεών – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ –ΑΟΔ Θερμαϊκού
ΠΑΟΚ – Άρης

7η αγωνιστική
Άρης – Πόντιοι Κιλκίς
ΑΕΠ Πανόραμα – Eurolamp Φοίβος Συκεών
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ
ΑΟΔ Θερμαϊκού – ΠΑΟΚ


ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ:

1η αγωνιστική (1/2020)
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Άρης
Πανελλήνιος – ΑΕΠ Πανόραμα

2η αγωνιστική
Πανελλήνιος – Ορφέας Σουρωτής
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΠ Πανόραμα – Άρης

3η αγωνιστική
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πανελλήνιος
Άρης – ΠΑΟΚ
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα

4η αγωνιστική
Πανελλήνιος – Άρης
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΠ Πανόραμα – ΠΑΟΚ

5η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Πανελλήνιος
Άρης – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΠ Πανόραμα

No comments