Τα Βριλήσσια ανταπέδωσαν την φιλοξενία
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEixzUmZnXns8tYewpYyDtS4jFwFLvbHIur8x2_3GqrkCPGGyL6R00fSWyKefiFzlf2hvY-LDHGVV8ZrfVi0uqKZ_4vQJMxg04ILykWUskxcvhyphenhyphenabrOWPoHVfc50I5npMXnkQlQRReZ0gBxp/s1600/72626134_1435568449942940_2271322883881959424_n.jpg)
Την περασμένη Κυριακή (13/10) ο Διομήδης Άργους είχε φιλοξενήσει τα Βριλήσσια στο κλειστό γυμναστήριο της Νέας Κίου, προκειμένου οι Ακαδημίες των δύο συλλόγων να δώσουν φιλικά παιχνίδια μεταξύ τους. Σήμερα (20/10), η ομάδα της Αττικής ανταπέδωσε την φιλοξενία πραγματοποιώντας μια νέα σειρά φιλικών αναμετρήσεων για τα τμήματα των Παμπαίδων Α και Παμπαίδων Β.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEifAfaxyE71FeZhk6Q-7NaPC9pMncmuEW6TBXG4CLVmEmlPBfw2hlbh3r5U0HM9CZuPxXiPjCj919D9YiEWBDd9ui-DSE2LlwV8QuyEcjvejNLboafM9k70RlQZHk0Twkgp8ZiHwLm3BKED/s1600/72663758_1435568506609601_9013184575135809536_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicMfsA8KGaR-rg_0mW4ZxPUAhkNOyZUV3NQn9veaiTOXE0GfNp5UoejNEzzgeJkLWR-xgec0cwfn1e5aQbZT8mlpBVZvx5Fwj-hKk42kyFshBj85ABUqHEIJK9miQ7FqNRnC4pJ19p5V-a/s1600/74494389_1435568613276257_6463538133911732224_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhmXpJDbgBj97iJw6bqc3GicAA6Qsl0NWO3ilxMBUtkixrAd7I9YLRSSudQsvct6eLWBs795biSox28F9xpZWuf4JqRdY5FNiStHHjMQR4ydGaaPUxAgvxExtO_49XVe5pAPEq-YrjEMRTU/s1600/73395465_1435568729942912_3966538297995427840_n.jpg)
No comments
Post a Comment