Στο Γκρατς και οι δύο αναμετρήσεις της Βέροιας 2017
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBgfcBmn6x0tKycYQs9Soe-mh4YAcXSv1jjOu_0oOlcjAdvivQbkzbUIRH0OY36KOdpNE4aY5Hetltys9494QopBcCVzBNEkJ7k1_zM-QB2_D24qb8girE7WRkAYigiQzfso4FNBXwLtEs/s1600/%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1_Viber_2019-10-24_20-31-24.jpg)
Η Βέροια 2017 θα δώσει και τους δύο αγώνες κόντρα στην Γκρατς, για τον τρίτο προκριματικό γύρου του Τσάλεντζ Καπ, στο γήπεδο της Αυστριακής ομάδας. Ο πρώτος αγώνας θα γίνει με τυπικά γηπεδούχο τον σύλλογο της Βέροιας, την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου στις 18:00 ώρα Ελλάδας.
Ο επαναληπτικός θα διεξαχθεί μια ημέρα μετά, το Σάββατο 16 Νοεμβρίου στις 16.00 μ.μ με γηπεδούχο την Αυστριακή ομαδα.
Η αποστολή θα αναχωρήσει την Πέμπτη 14 Νοεμβρίου αεροπορικώς από τη Θεσσαλονίκη για την Βιέννη και θα διανύσει οδικώς μια απόσταση 120 χιλιομέτρων για να φθάσει στο Γκράτς.
No comments
Post a Comment