Νίκη της Bianco Monte Δράμας κόντρα στη ΧΑΝΘ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiH4drfpBoEyHKzbdNUcZJ2V_vrza0W1btdid1iJUw4tDUQUayc0Kg3l73Hilsk2aBjFHCsH6TdNc4I3wAyX6SOcs3TukHQat6xooumPfEKbo6udhz6H-5sT_-_aOqRZddIszLPt3i9-uo5/s1600/70202669_695574627607098_193668437677965312_n.jpg)
Στο τελευταίο παιχνίδι για την φάση των ομίλων στα πλαίσια του Βίκος Cup, η Bianco Monte Δράμα αναδείχθηκε νικήτρια με σκορ 27-20 επί της ΧΑΝΘ (ημίχρονο 10-11). Για τους Δραμινούς που έκαναν εκτεταμένο ροτέισον, δεν αγωνίστηκε ο Κουρουτζίδης ενώ για την ομάδα της ΧΑΝΘ οι Βασιάδης, Ρεμπελάκος και Δινάλης.
Το τουρνουά ολοκληρώνεται σήμερα, με τους αγώνες κατάταξης για τις θέσεις 1-4 και θα συμμετάσχουν οι ομάδες που τερμάτισαν στις δύο πρώτες θέσεις των δύο ομίλων.
17:00 Αγώνας για τις θέσεις 3-4 : Βianco Monte Δραμα- Φοίβος Συκεών
19:00 Αγώνας για τις θέσεις 1-2 :ΠΑΟΚ-Πυλαία
Οι βαθμολογίες των δύο ομίλων:
Α΄ όμιλος
ΠΑΟΚ 6
Bianco Monte Δράμα 4
Ζαφειράκης Νάουσας 2
ΧΑΝΘ 0
Β΄ όμιλος
Πυλαία 6
Φοίβος Συκεών 4
Φίλιππος Βέροιας 2
Αλέξανδρος Αξιούπολης 0
No comments
Post a Comment