Με Παίδες, Έφηβους και Νέους στα ηλικιακά Πρωταθλήματα ο Ολυμπιακός
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7aBZ7Yk3rDydZuKOwB2pc28AV3U4Xyyfh0aGLDmWerCvTzvhaEghBeCi4nVYozIBBwnF4tPB-5nzKPN6MUA7rO_pGpMZW6AJvzVgfcK1rBvqMlLmrfQHcrXVUSBicwZziERE1mrqc4iY/s1600/handball_academy.jpg)
Με δυο ακόμα τμήματα θα πλαισιωθούν οι ηλικιακές ομάδες του Ολυμπιακού. Έτσι όπως ανακοινώθηκε από τον σύλλογο, εκτός της ομάδας Εφήβων που φέτος κατέκτησε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στη Βέροια, προστίθεται η δημιουργία δυο ακόμα ηλικιακών τμημάτων, (Παίδων και Νέων) τα οποία θα μετέχουν στα αντίστοιχα πρωταθλήματα.
No comments
Post a Comment