Τελευταία νέα

Duke 2019: Ολοκληρώθηκε η 1η ημέρα των αγώνων. Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της Πέμπτης (03/01)…



2019-01-02 DUKE 2019 A (9).JPG
Με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις ολοκληρώθηκε η 1η ημέρα του Διεθνούς Αναπτυξιακού Τουρνουά «Duke 2019» που διοργανώνει και φέτος από τις 02 έως τις 05 Ιανουαρίου, ο ΑΣΕ Δούκα.
Οι αθλητές συγκέντρωσαν όλα τα βλέμματα επάνω τους, προσέφεραν θέαμα, διατηρώντας παράλληλα τον πήχη της διοργάνωσης σε υψηλό επίπεδο. 

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Την πρώτη ημέρα δόθηκαν συνολικά 17 αγώνες στα γήπεδα του Δαΐς, των Βριλησσίων και του Καματερού και τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
1η ΗΜΕΡΑ (ΤΕΤΑΡΤΗ 02/01)
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β'
ΑΣΑΔ – ΑΣΕ Δούκα 20-34
Άρης Νικαίας – Βριλήσσια 19-25
ΑΣΑΔ – Ολυμπιακός Κερατσινίου 22-35
ΑΕΚ 2007 – ΑΣΕ Δούκα 16-34
ΑΕΚ 2006 – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 34-25
Άρης Νικαίας – Αερωπός Έδεσσας 21-26
Ιωνικός Ν.Φ. – Διομήδης 15-23
ΑΕΚ 2006 – Βριλήσσια 35-7
ΑΕΚ 2007 – Ολυμπιακός Κερ. 22-31
Αερωπός Έδεσσας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 31-26
ΑΣΕ Δούκα – Ιωνικός Ν.Φ. 32-18
2019-01-02-DUKE-2019-A-4.jpg
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α'
Άρης Νικαίας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 16-27
ΑΣΕ Δούκα – Βριλήσσια 22-15
Άρης Νικαίας – ΓΑΣ Καματερού 20-17
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Talentul 34-20
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας 29-13
Βριλήσσια – Maksimir 15-37
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Μετά την ολοκλήρωση της 1ης ημέρας των αγώνων, η βαθμολογία στις κατηγορίες Παμπαίδων Α' και Παμπαίδων Β', διαμορφώνεται ως εξής:
ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΩΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΩΝ
 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β'
Ιωνικός Ν.Φ. – Διομήδης 15-23
Τα πεντάλεπτα: 5-4, 7-8, 7-12, 9-16 (ημχ.), 10-20, 13-22, 15-22, 15-23
Ιωνικός Ν.Φ.: Καραγιάννης 2, Κάντζος 6, Βασιλείου 2, Περζός 1, Καπλάνι, Μουδιάτης, Βούρος 2, Λερούτσος, Αρκαδινός, Παπαγεωργίου 1, Θεοχαρόπουλος Κ. 1, Ρόκκας, Σαρρής, Θεοχαρόπουλος Ν., Κεδέρης, Κωστάκης.
Διομήδης Άργους: Καρκαγκέλης 10, Παπαντωνόπουλος 5, Γαμβρουλάς, Καραχάλιος 2, Δαγρές, Βλαχοσπύρος, Αντωνόπουλος, Γιαννόπουλος, Ορφανός 1, Αργέντος, Κολιγλιάτης 1, Τσιβίκης, Μώρος 3, Ιωαννίδης 1, Φασουλής, Μιχαλόπουλος.
Δίλεπτα: 1-1, Πέναλτι: 1/1, 1/1.
ΑΕΚ 2006 – Βριλήσσια 35 – 07
Τα πεντάλεπτα: 4-0, 7-1, 10-3, 16-3 (ημχ.), 20-5, 24-5, 29-6, 35-7.
ΑΕΚ 2006: Παπανικολάου 5, Σφακιωτάκης 2, Βούλγαρης 1, Ραράκης 6, Ρούτσιας 1, Μπίτσης 9, Κοτζιάς, Σεβαστάκης  2, Λιάκος 8, Μαυροφόρας 1.
Βριλήσσια: Κετιμές, Τσαπαντζής, Ρήγος 1, Σαλταγιάνης 2, Ψαριανός, Κωστόπουλος, Τσαγκρινός 2, Δελφίνης, Χαβενετίδης 1, Φερετζάκης, Καψής, Kορεν, Νεγρίν 1, Παρασκευόπουλος, Χαλβατζής, Παρασκευόπουλος, Ματσούκης, Λάππας.
Δίλεπτα: 0-2, Πέναλτι:0/0, 0/1.
ΑΕΚ 2007 – Ολυμπιακός Κερ. 22-31  
Τα πεντάλεπτα: 1-4, 6-9, 9-14, 12-16 (ημχ.), 15-19, 17-23, 20-26, 22-31
ΑΕΚ 2007: Ναυπλιώτης, Σφακιωτάκης 7, Παπουτσάκης, Παπαευθιμίου 3, Οικονόμου 2, Γετσόπουλος, Τσιβιγιούρας, Αγαθαγγελίδης, Γετσόπουλος Α.3, Κοντσιώτης 1, Ρούτσιας 6, Κοτσιάς, Παπαδωγκονας.
Ολυμπιακός Κερατσινίου: Δημητριάδης 1, Μεταξάς 5, Ξυπνητός 7, Βρεττός 8, Σουρμελίδης 7, Ανδριώτης, Φουκέκας, Παπακωνσταντίνου 2, Μιχέλης, Γεωργατζής, Τσάτσαρης, Τσολάκης 1, Χατζής.
Δίλεπτα: 1-2, Πέναλτι: 0/1, 2/2.
Αερωπός Έδεσσας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 31-26
Τα πεντάλεπτα: 3-4, 8-6, 11-8, 13-9, 16-12 (ημχ.), 19-13, 24-17, 27-21, 31-26.
Αερωπός Έδεσσας: Αβραμίδης, Γκόγκλης, Μαρίνος 4, Καρανίκας 1, Ρούμελης 3, Μάινος 5, Τζούλης Χ. 5, Πάντσης 6, Τζούλης Ε., Σταυρούλης 2, Καραϊσαρίδης, Καλαντζής 5.
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: Κούνουπας, Δρόσος 1, Δαυίδ, Πατρικάκος 9, Σπυρόπουλος 6, Κουμάσης 1, Σιδέρης 4, Λύκουρας 1, Βαρούδης, Τσακίρης 4
Δίλεπτα 1-1, Πέναλτι 1/1- 1/1
ΑΣΕ Δούκα – Ιωνικός Ν.Φ. 32-18
Τα πεντάλεπτα: 5-1, 9-2, 14-6, 18-9(ημχ.), 21-13, 25-13, 30-15, 32-18.
ΑΣΕ Δούκα: Μουζακίτης, Βαλκανας 2, Δαλιούρης 1, Τσέλιος 9, Ψυντρίδης 5, Δημουλίτσας 5, Ζησιμάτος 5, Βλάχος 1, Γεωργιάδης 2, Παυλάτος 1, Σταματάκος 1.
Ιωνικός Ν.Φ.: Καραγιάννης, Κοτζιάς 6, Βασιλείου 3, Περζας 1, Καπιλονε, Μουδιάτης, Βούρος 2, Λερούτσος 1, Αρκαδινος, Παπαγεωργίου 2, Θεοχαρόπουλος Κ. 1, Ρόκας 1, Σαρρής, Θεοχαρόπουλος Ν., Κεδέρης, Κωστάκης, Καραγιάννης 1.
Δίλεπτα: 1-0, Πέναλτι: -.
2019-01-02 DUKE 2019 A (7)
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α'
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ταλεντουλ 34-20
Τα πεντάλεπτα: 5-2, 9-3, 12-5, 14-7, 19-9 (ημχ.), 25-10, 28-14, 31-16, 33-19, 34-20
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων: Βούκλαρης 1, Οικονόμου 2, Βασιλείου 3, Βληκίδης 3, Καραφώτης 1, Κουτουλογένης 2, Τσορτέκης 5, Λόλας 1, Μάρης, Γύζης, Καλύβας 6, Ασβεστάς 4, Παπαδόπουλος, Λάμπρου 3, Πολυζογόπουλος 3, Ρουσσάκης.
Ταλεντουλ: Ματέι 1, Γκενς 2, Κοτζοκαρου, Φιλιπέσκου, Στεφανέσκου, Σιρίπουϊ 4, Μπουτουρούγκα, Κοτζοκάρου Ρ., Τόμα, Βασιλέ, Ζαχαρία, Μαζιλού, Ντομπρέσκου 7, Γκρανσέα 3, Νίτα, Σιομποτάρου, Ντραγκίσου, Στανέσκου 1, Ντρόσου 2.
Δίλεπτα: 0-1, Πέναλτι.
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας 29-13
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 7-4, 10-6, 13-7, 16-7 (ημχ.), 19-7, 22-8, 22-10, 26-11, 29-13
ΑΣΕ Δούκα: Αντωνιάδης 1, Βλαχάκης 5, Καλαμπόκης 5, Κατσικώστας, Κολεζάκης 4, Μπάρκας, Παναγιώτου 2, Παπαϊακώβου, Παπαχαρτοφύλης, Πετρουλάκος 5, Χαριτωνίδης, Χατσατουριάν 3, Δαλγιαννάκης 1, Καλαρρύτης, Κόντος, Αλευρίδης, Βαλκανάς 1, Κατσάμπας 1, Κοντοζαμάνης, Μανουσέλης 1, Πρίφτης, Τσιαντούλας.
Αερωπός Έδεσσας: Σύρκος, Μπούτκαρης Π., Καράτζιος 2, Μπούτκαρης Κ.1, Λιόφης 3, Μαρίνος Κ. 3, Στρέμπενης 1, Πετρίδης 2,Ινεγλίς 1,Δάχης, Γιαννούσης, Παπαδόπουλος, Συμεωνίδης.
Δίλεπτα: 1-1, Πέναλτι 1/1 – 1/1.
Βριλήσσια – Μαξιμιρ: 15-37
Τα πεντάλεπτα: 1-4, 3-9, 5-13, 6-15, 7-19 (ημχ.), 9-22, 10-28, 11-31, 13-33, 15-37
Βριλήσσια: Ανδρεάδης 2, Γκιλάκης 5, Κολάσης 4, Κοσμόπουλος 1, Ματσούκης, Μπαρμπαρούσης, Πάλλης Φ., Πάλλης Χ., Παπαναστασίου, Στρατηγάκης, Χαλβατζής, Χήνος 2.
Μαξιμιρ: Τομσιτς 3, Σέκελια 2, Ντοόμπαι 2, Μάτεριαν 2, Ζόβακ 2, Μαράκοβιτς 3, Ματεριαν Φ., Περιτς 4, Πρπιτς, Μαϊντακ 5, Γιούριτς 6, Πρέγκλεϊ 4, Μοσνιτσκα 1, Ντόμπροζιτς 3.
Δίλεπτα 2 – 1, Πέναλτι: 1/1, 2/2.
2019-01-02 DUKE 2019 B (14)
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Τα παιχνίδια της 2ης ημέρας του «Duke 2019» θα διεξαχθούν σε δύο γήπεδα, Δαΐς και Καματερό και το πρόγραμμα έχει ως εξής:

No comments