Τελευταία νέα

Πάμε γήπεδο το Σαββατοκύριακο - Το πρόγραμμα και οι διαιτητές



Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΠΑΟΚ Βεργίνα ΤV (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Bianco Monte Δράμα 1986 (Νάσκος- Χαρίτσος, Θεοδοσάκης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας- ΧΑΝΘ (Τσάκωνας- Μερτινιάν, Μίγκας)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Διομήδης Άργους (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Παρτεμιάν)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 15:30, Φίλιππος Βέροιας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Honda Πανόραμα (Bήτας- Ψύλλος, Νικολάου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- Μέγας Αλέξανδρος (Παρασκευούδης- Ουζούνης, Σαμαράς)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Κορρές)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Πρωτέας Άρτας- Απόλλων (Βήτας- Ψύλλος)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Αρίων Πτολεμαΐδας (Τζαφερόπουλος- Αναστασίου)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Άρης Θεσσαλονίκης (Τέμης- Γιάννου)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- ΕΣΝ Βριλησσίων (Σκλαβενίτης- Ανταλής)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας- Ποσειδών Λουτρακίου (Κινατζίδης- Φωτακίδης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Τελαμώνας Σαλαμίνας (Τόλιος- Ζήσης)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΓΑΣ Καματερού (Κουτσός- Τσάμος)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Αγ. Θωμά 15:00, Αγ. Κωνσταντίνος- Ελπίδες Αμυνταίου (Παπαδόπουλος- Βαγγελτζίκης)
Ιλισίων 16:30, Ηλυσιακός- Ολυμπιακός Κ. (Λεφάκης- Γιακαλής)
Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- ΑΟ Πολιτείας (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:30, Πόντιοι Κιλκίς- Απόλλων (Μπουγιάκας- Καζαντζίδης)
ΔΑΚ Άρτας 20:00, Άρτα Handball 2015- AΟ Ιωαννίνων (Βήτας- Ψύλλος)
Προσοτσάνης 20:00, Προσοτσάνη- ΓΕ Δράμας (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, Έσπερος Καλλιθέας- Πήγασος Κυψέλης (Καρυδάκης- Γερουλάνος)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Φιλώτας Φλώρινας
(Πήτας- Λάσκαρης)

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
Handball Premier (13η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΕΚ (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤ3) (Τόλιος- Κουτσός, Μπεμπέτσος)

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Βέροια 2017 (Γρηγοριάδης- Τομίδης, Μεϊμαρίδης)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φαίακας Κέρκυρας (Τζαφερόπουλος- Λινάρδος)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Νέα Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΟ Νηρευς (Μερτινιάν- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Λαμίας 15:00, Ιωνικός Ν.Μ- Πανιώνιος (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς (Γιάννου- Πήτας)
Πάτρας 19:00, Ακαδημία- Πολυνίκης (Σκλαβενίτης- Καρυδάκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Μακεδών- ΜΓΣ Πανσερραϊκός(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Φαίακας Κέρκυρας (Αναστασίου- Μαυρίδης)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΜ- ΑΟΔΚ- Άρης (Ρέλλιας- Παλαμιώτης)
Ηλιούπολης 19:30, Ηλιούπολη- ΑΕΚ Βύρωνα (Μπράμου- Λεφάκης)
ΔΑΚ Σταυρόπουλης 20:30, Απόλλων- Εθνικός Κοζάνης (Χαρίτσος- Βελάνη)

No comments