Τελευταία νέα

Οι πρώτες προκρίσεις στο Danaon Cup





Ολοκληρώθηκε η 2η ημέρα του 6ου διεθνούς τουρνουά DanaonCup που διεξάγεται στην Αργολίδα.
Στην κατηγορία των Παμπαίδων έχουν ήδη εξασφαλίσει μία θέση στην πρώτη οχτάδα οι Διομήδης Άργους (1ος όμιλος), ΓΑΣ Καματερού (3ος όμιλος), ΠΑΟΚ (4ος όμιλος), ΑΣΕ Δούκα 1 (6ος όμιλος) και Λεωνίδας 2 (7ος όμιλος), έχοντας το απόλυτο με δύο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια στην Α' φάση.
Αύριο στα πρώτα πρωινά παιχνίδια θα κριθούν και τα άλλα τρία εισιτήρια από τον 2ο, 5ο και 8ο όμιλο. Συγκεκριμένα οι αγώνες που θα κρίνουν την οριστική κατάταξη στους παραπάνω ομίλους είναι οι: Ζαφειράκης- ΠανόραμαΑερωπόςΈδεσσας- Άρης Θεσσαλονίκης, Φίλιππος Βέροιας- Ιωνικός ΝΦ.
Στις Παγκορασίδες ΟΦΝ Ιωνίας και ΕΣΝ Βριλησσίων συνέχισαν με το απόλυτο και έτσι εξασφάλισαν μία θέση στην πρώτη οχτάδα, όπως και οι Εθνικός Κοζάνης και Λεωνίδας. Πάντως οι περισσότεροι όμιλοι θα κριθούν στα αυριανά πρωινά παιχνίδια. 
*Οι φίλαθλοι από την Ελλάδα και το εξωτερικό θα μπορούν να παρακολουθήσουν την εξέλιξη όλων των αγώνων σε live scoreμέσω της σελίδας της διοργάνωσης στο facebook, αλλά και εικόνα από όλους τους αγώνες στην Αγία Τριάδα και από επιλεγμένους σε άλλα κλειστά, μέσω των καναλιών της διοργάνωσης στο YoutubeDanaon Cup 1 και Danaon Cup 2.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Παμπαίδες Α' (24 ομάδες)
1ος (Α) όμιλος
1. Διομήδης Άργους 4
2. ΓΣ Παπασιδέρης 2
3. ΑΣΕ Δούκα 0

2ος (Β) όμιλος
1. Ζαφειράκης Νάουσας 2
2. Ολυμπιακός Κερατσινίου 2
3ΑΕΠ Πανόραμα 0

3ος (C) όμιλος
1ΓΑΣ Καματερού 1 4
2. ΓΑΣ Καματερού 2 2
3. Ταλεντούλ (Ρουμανία) 0

4ος (D) όμιλος
1. ΠΑΟΚ 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2
3. Αμφικτύονες Λαμίας 0

5ος (E) όμιλος
1. Αερωπός Έδεσσας 2
2. Άρης Θεσσαλονίκης 2
3. ΟΦΝ Ιωνίας 0

6ος (F) όμιλος
1. ΑΣΕ Δούκα 1 4
2ΑΣΟΧ Φοίβος 2
3. Δράμα 1986 0

7ος (G) όμιλος:
1. Λεωνίδας 2 4
2ΑΟ Ιωαννίνων 2
3. Λεωνίδας 1 0 

8ος (H) όμιλος
1Φίλιππος Βέροιας 2
2Larissa Handball Club 2
3. Ιωνικός ΝΦ 0

Παγκορασίδες Α' (13 ομάδες)
1ος (Α) όμιλος
1. ΟΦΝ Ιωνίας 4
2. ΑΟΔ Κορυδαλλού 2
3. Φιλώτας Φλώρινας 0

2ος (Β) όμιλος
1. ΕΣΝ Βριλησσίων 4
2. Φίλιππος Βέροιας 0
3. Αρίων Πτολεμαΐδας 0

3ος (C) όμιλος
1. ΓΑΣ Καματερού 2
2. Ζαφειράκης Νάουσας 2
3. Άρης Θεσσαλονίκης 0

4ος (D) όμιλος
1. Εθνικός Κοζάνης 4
2. Λεωνίδας 4
3. ΕΑΧ Χανιά 0 
4. Αμφικτύονες Λαμίας 0

Έφηβοι (6 ομάδες)
1. Ελλάδα 2
2. Χάλμπι 2
3. Athens Masters 2
4. Μαυροβούνιο 2
5. Πέλιστερ 0
6. Διομήδης Άργους 0

Παίδες (9 ομάδες)
1ος όμιλος (Α)
1. Χάλμπι 4
2. ΕΣΝ Βριλησσίων 2
3. Πανελλήνιος ΓΣ 0

2ος όμιλος (Β)
1. Ελλάδα 2
2. Μαυροβούνιο 2
3. Ακαδημία Πάτρας 0

3ος όμιλος (C)
1. Μπακάου (Ρουμανία) 4
2. Διομήδης Άργους 0
3. ΟΦΝ Ιωνίας 0

Β' ΦΑΣΗ

Παμπαίδες Α'
J όμιλος: Διομήδης Άργους, Β1, ΓΑΣ Καματερού 1, ΠΑΟΚ
K όμιλος: Ε1, ΑΣΕ Δούκα 1, Λεωνίδας 2, H1
L όμιλος: ΓΣ Παπασιδέρης, B2, ΓΑΣ Καματερού 2, ΕΣΝ Βριλησσίων
M όμιλος: Ε2, ΑΣΟΧ Φοίβος, ΑΟ Ιωαννίνων, H2
N όμιλος: ΑΣΕ Δούκας 2, Β3, ΤαλέντουλΑμφικτύονεςΛαμίας
O όμιλος: E3, Δράμα 1986, Λεωνίδας 1, H3

Παγκορασίδες Α' 
J όμιλος: ΟΦΝ Ιωνίας, ΑΟΔ Κορυδαλλού, ΕΣΝ Βριλησσίων, Φίλιππος Βέροιας
K όμιλος: C1, C2, D1, D2
L όμιλος: A3, B3, C3, D3, D4

Παίδων
D': Χάλμπι, Εθνική Ελλάδος, Μαυροβούνιο, Μπακάου
Ε': ΕΣΝ Βριλησσίων, Πανελλήνιος, Ακαδημία Πάτρας, Διομήδης Άργους, ΟΦΝ Ιωνίας


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
Δευτέρα 2 Ιουλίου 2018 (8 αγώνες)
Αγία Τριάδα
ΟΦΝΙ- ΑΟΔ Κορυδαλλού (ΠΚ) 30-8
ΕΣΝ Βριλησσίων- Αμφικτύονες (ΠΠ) 32-15
Άργος
ΓΑΣ Καματερού 1- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ) 42-28
Λεωνίδας- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 41-17
Νέα Κίος
Λεωνίδας 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ) 20-27
Χάλμπι- Πανελλήνιος (Π) 35-18
Ναύπλιο
ΓΣ Παπασιδέρης- Δούκας 2 (ΠΠ) 24-22
Δούκας 1- ΑΣΟΧ Φοίβος (ΠΠ) 38-12

Τρίτη 3 Ιουλίου 2018 (34 αγώνες)
Αγία Τριάδα
Ζαφειράκης- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 29-16
ΓΑΣ Καματερού- Ζαφειράκης (ΠΚ) 24-18
ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανελλήνιος (Π) 34-17
Χάλμπι- Ελλάδα (Ε) 26-29
Διομήδης- Αθήνα (Ε) 26-32
Πανόραμα- Ολυμπιακός Κ. (ΠΠ) 25-29
ΟΦΝΙ- Φιλώτας (ΠΚ) 32-12
Μαυροβούνιο- Πέλιστερ (Ε) 30-14
Μπακάου- Διομήδης (Π) 31-24
Άργος
Αερωπός- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 38-4
Ιωνικός ΝΦ- Λάρισα (ΠΠ) 35-43
ΠΑΟΚ- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΠ) 25-23
Διομήδης- Δούκας 2 (ΠΠ) 29-23
Αρίων- ΕΣΝ Βριλησσίων (ΠΚ) 25-34
Ζαφειράκης- Άρης Θ. (ΠΚ) 33-20
ΠΑΟΚ- Αμφικτύονες (ΠΠ) 48-13
Διομήδης- ΓΣ Παπασιδέρης (ΠΠ) 31-24
Νέα Κίος 
Εθνικός Κοζάνης- Αμφικτύονες (ΠΚ) 28-6
Δράμα 1986- Δούκας 1 (ΠΠ) 19-36
Μπακάου- ΟΦΝΙ (Π) 34-27
Ελλάδα- Ακαδημία (Π) 49-12
Λεωνίδας- Αμφικτύονες (ΠΚ) 25-11
Άρης Θ.- ΟΦΝΙ (ΠΠ) 26-25
Χάλμπι- ΕΣΝ Βριλησσίων (Π) 22-21
Μαυροβούνιο- Ακαδημία (Π) 43-23
Ναύπλιο
Φίλιππος- ΕΣΝ Βριλησσσίων (ΠΚ) 11-25
ΑΟΔ Κορυδαλλού- Φιλώτας (ΠΚ) 23-22
ΓΑΣ Καματερού 2- Ταλέντουλ (ΠΠ) 33-32
Λεωνίδας 2- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 39-21
Εθνικός Κοζάνης- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ) 43-13
Φίλιππος- Λάρισα (ΠΠ) 27-20
ΑΣΟΧ Φοίβος- Δράμα 1986 (ΠΠ) 26-25
ΓΑΣ Καματερού 1- Ταλέντουλ (ΠΠ) 42-39
Λεωνίδας 1- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ) 26-30
Τετάρτη 4 Ιουλίου 2018 (37 αγώνες)
Αγία Τριάδα
08:00 Ζαφειράκης- Πανόραμα (ΠΠ)
09:20 Ελλάδα- Αθήνα (Ε)
10:50 ΧάλμπιΠέλιστερ (Ε)
12:20 ΓΣ Παπασιδέρης- ΓΑΣ Καματερού 2 (ΠΠ)
13:40 ΑΣΕ Δούκα 1- Λεωνίδας 2 (ΠΠ)
16:00 Α1-Β2 (ΠΚ)
17:20 Α2-Β1 (ΠΚ)
18:40 Β2-C1 (Π)
20:10 Αθήνα- Μαυροβούνιο (Ε)
Άργος
08:00 Εθνικός Κοζάνης- Λεωνίδας (ΠΚ)
09:20 Αερωπός- Άρης Θ. (ΠΠ)
10:40 Φίλιππος- Ιωνικός ΝΦ (ΠΠ)
12:00 ΓΑΣ Καματερού- Άρης Θ. (ΠΚ)
15:00 Ε3-H3 (ΠΠ)
16:20 Α2-Β3 (Π)
17:50 Β2-D2 (ΠΠ)
19:10 Ε2-Η2 (ΠΠ)
20:30 Χάλμπι- Διομήδης (Ε)
Νέα Κίος
08:00 Διομήδης- ΟΦΝΙ (Π)
09:30 Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Π)
11:00 Διομήδης- Μαυροβούνιο (Ε)
12:30 ΑΣΟΧ Φοίβος- ΑΟ Ιωαννίνων (ΠΠ)
13:50 Διομήδης Άργους- ΓΑΣ Καματερού 1 (ΠΠ)
15:10 C2-D1 (ΠΚ)
16:30 Β1-D1 (ΠΠ)
18:40 Α1-Β1 (Π)
19:20 Ε1-H1 (ΠΠ)
20:40 Πέλιστερ- Ελλάδα (Ε)
Ναύπλιο
08:00 Φίλιππος- Αρίων (ΠΚ)
09:20 Αμφικτύονες- ΕΑΧ Χανιά (ΠΚ)
10:40 Δράμα 1986- Λεωνίδα 1 (ΠΠ)
12:00 ΑΣΕ Δούκα 2- Ταλεντούλ (ΠΠ)
15:00 Β3-D3 (ΠΠ)
16:20 Α3-Β3 (ΠΚ)
17:40 Α3-C3 (Π)
19:10 C3-D4 (ΠΠ)
20:30 C1-D2 (ΠΚ)
Πέμπτη 5 Ιουλίου 2018 (31 αγώνες)
Αγία Τριάδα
08:00 Β1-C1 (ΠΠ)
09:20 Α1-D1 (ΠΠ)
10:40 Α2-Β2 (ΠΚ)
12:00 C1-D1 (ΠΚ)
13:30 C2-D2 (ΠΚ)
15:00 Ελλάδα- Μαυροβούνιο (Ε)
16:30 Β1-Β2 (Π)
18:00 G1-H1 (ΠΠ)
Άργος
08:00 F3-H3 (ΠΠ)
09:20 Β3-C3 (ΠΠ)
10:40 Β2-C2 (ΠΠ)
12:00 Α2-D2 (ΠΠ)
13:20 F2-H2 (ΠΠ)
15:00 Διομήδης- Πέλιστερ (E)
16:30 C1-D1 (ΠΠ)
17:50 Ε1-F1 (ΠΠ)
Νέα Κίος
08:00 F1-H1 (ΠΠ)
09:20 Ε1-G1 (ΠΠ)
10:40 Β3-C2 (Π)
12:00 Α1-Β1 (ΠΚ)
13:30 Α2-C3 (Π)
15:00 Χάλμπι- Αθήνα (Ε)
16:30 Α1-C1 (Π)
18:00 Α1-Β1 (ΠΠ)
Ναύπλιο
08:00 Β3-D5 (ΠΚ)
09:20 Α3-C3 (ΠΚ)
10:40 Α3-D3 (ΠΠ)
12:00 Ε3-G3 (ΠΠ)
13:20 Ε2-G2 (ΠΠ)
16:30 Α3-D4 (ΠΚ)
17:50 Α3-C2 (Π)
21:00 Show Me The Way
Παρασκευή 6 Ιουλίου 2018 (35 αγώνες)
Αγία Τριάδα 
08:00 G3-H3 (ΠΠ)
09:20 Α1-Β2 (Π)
10:50 C3-B3 (Π)
12:20 ημιτελικός J2-K1 (ΠΚ)
13:40 ημιτελικός J1-K2 (ΠΚ)
15:00 J3-K3 (ΠΠ)
16:20 Αθήνα- Πέλιστερ (Ε)
18:00 J3-J4 (Π)
20:00 Τελικός J1-J2 (Π)
Άργος
08:00 Ε3-F3 (ΠΠ)
09:20 J3-K4 (ΠΚ)
10:40 C2-D2 (ΠΠ)
12:00 G2-H2 (ΠΠ)
15:00 J4-K4 (ΠΠ)
16:20 Ν3-03 (ΠΠ)
17:40 Ν1-01 (ΠΠ)
19:00 Β3-Α3 (Π)
Νέα Κίος 
08:00 C3-D3 (ΠΠ)
09:20 Β1-C1 (Π)
10:50 ημιτελικός J1-K2 (ΠΠ)
12:20 ημιτελικός J2-K1 (ΠΠ)
15:00 Χάλμπι- Μαυροβούνιο (Ε)
16:30 Διομήδης- Ελλάδα (Ε)
18:00 7los1-7los2 (ΠΚ)
19:20 5win1-5win2 (ΠΚ)
20:40 C2-A2 (Π)
Ναύπλιο 
08:00 Α3-Β3 (ΠΠ)
09:20 J4-K3 (ΠΚ)
10:40 Ε2-F2 (ΠΠ)
12:00 Α2-Β2 (ΠΠ)
15:00 Β3-D4 (ΠΚ)
16:20 C3-D5 (ΠΚ)
17:40 Ν4-Ο4 (ΠΠ)
19:00 Ν2-Ο2 (ΠΠ)
20:20 L4-M4 (ΠΠ)
Σάββατο 7 Ιουλίου (12 αγώνες)
Αγία Τριάδα
08:00 3LOS1-3LOS2 (ΠΚ)
09:30 Τελικός 1WIN1-1WIN2 (ΠΚ)
11:00 Τελικός Α1-Α2 (Ε)
12:45 Τελικός WIN1-WIN2 (ΠΠ)
Άργος
08:00 L2-M2 (ΠΠ)
09:20 L1-M1 (ΠΠ)
Νέα Κίος 
08:00 Los1-los2 (ΠΠ)
09:20 Κ3-Κ4 (Π)
10:50 Κ1-Κ2 (Π)
Ναύπλιο 
08:00 Α3-D5 (ΠΚ)
09:20 B3-C3 (ΠΚ)
10:40 L3-M3 (ΠΠ)


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Εφήβων
MONTENEGRO- PELISTER 30-14 
Shoreline: 3-2, 5-5, 7-6, 10-7, 11-8, 13-8 (halftime), 17-11, 18-12, 22-12, 24-12, 26-12, 30-14
MONTENEGRO (Bozidar Musikic): BijelicBorozanSuljevicJelusic 7, Jelic 3, Durascovic 3, NikolicDosljak, Folic 3, Erakovic 3, ScepanovicLakicevic 1, Knezevic 2, Rogac 2, Vujovic 3, Zarubica 3.
PELISTER (Aleksandar Zarkov): GalevskiManojlovskiVardovski 1, RistevskiRistovskiPetkovski 3, Iliev 2, MagdenovskiAndreevskiButorac 1, Ilievski2, Stavrevski 1, Gulaboski 1, Mircevski 1, Stevanovski 2, Gorgiev
Referees: TzaferopoulosGiakalis, Red Card: 54:44 Zarubica(3X2min), 2min: 4-4, Penalty: 1/3-1/4

ΔΙΟΜΗΔΗΣ- ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ 26-32
Τα πεντάλεπτα: 2-4, 4-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 (ημχ.), 13-17, 16-21, 19-23, 21-27, 23-28, 26-32
ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Γιάννης Χαντέλης): Καρκαλάτος 5, ΣιατιρλήςΚορομίχηςΝικολίτσας 2, Μπλάτσος 3, Μπακατσέλος 4, Ντούρος 5, Παπάς, Μακρής, Σμυρνιώτης 3, Λαμπρόπουλος 4, Παυλίδης, Βύρλος
ΜΙΚΤΗ ΑΘΗΝΩΝ (Γιώργος Καρασαββίδης): ΚιαρτζίδηςΒλάχος 6, Παπαντώνης 2, Μαραμαθάς 6, TerleckiΑκερμανίδης, Σιδηρόπουλος, Κοκκοράκης 3, Biba 2, Μάινας4, Τσανίνος 6, Λόλας 3
Διαιτητές: Λεφάκης – Κουριώτης Δίλεπτα: 5-4 Πέναλτι: 4/8-5/7


Παίδων
IF HALBBY FK – ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 22-21
Τα πεντάλεπτα: 2-3, 4-4, 5-5, 7-8, 8-9, 10-11 (ημχ.) 13–12,13-15, 14-16, 16-17, 20-18, 22-21
HALBBY (Andres Litstrand): WiknerForsbergRenbladKemiBillingrenEngHanssonJonsson 3, Nygren 1, Litstrand10, OscarssonBertlissonPehrrsson 3, Chatzigeorgiadis 5.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Γιώργος Δραγάζης): ΒιλτανιώτηςΓκένας 4, Γλύκας 6, Ζαχαριάς, Καρούζος, Κιουλτσίδης 3, Κολλάσης, Κορκολής, Κούτρας 1, ΜαργιέτηςΝικολίνταηςΡήγος, Ταμπάκος 7, Κετιμές.
Διαιτητές: Μπράμου-Hassam, Δίλεπτα: 3-0, Πέναλτι: 0/0-2/5
ΜΠΑΚΑΟΥ- ΔΙΟΜΗΔΗΣ 31-24
Τα πεντάλεπτα: 4-3, 7-5, 9-7, 12-7, 14-9, 17-11 (ημχ.), 17-13, 18-13, 21-16, 23-16, 27-18, 31-24
ΜΠΑΚΑΟΥ (Armanu Gabriel-Benone): Dobrota 3, RomanetGheorgheArmanu 2, Andrei 3, Cojocaru 1, Bălan 6, FeldeșBran 5, Ichim 1, Petrea 3, Asavastei 3, Frînghiu 1, MarinescuDarlau 1, Toboșaru 2
ΔΙΟΜΗΔΗΣ (Γιάννης Χαντέλης ΧατζηκωνσταντίνουΜπελιτσιάνης 5, Χρόνης 5, Δ. Ντούρος 2, Στ. Ντούρος 1, Mujic 7, Μιχαλόπουλος 2, Σχοινωχωρίτης 1, Σκούρας 1, ΜητσάκοςΚαρυτινός
Διαιτητές: Τζαφερόπουλος – Νικολαΐδης Δίλεπτα: 3-1 Πέναλτι: 0/0-2/4
MONTENEGRO – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ 44-23
Τα πεντάλεπτα: 2-1, 5-4, 7-5, 11-7, 15-9, 18-11 (ημχ.) 22-14, 26-17, 30-18, 32-19, 39-20, 44-23
MONTENEGRO (Darco Pejovic): VujovicMilacicMijuskovic 9, Bojovic 4, Gvozdenovic 6, Durkovic 2, Dragasevic 4, JokicCepic 4, Barjaktarovic 2, Vukicevic 8, Bosnjak 3, BrnovicPejovic 2.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΤΡΑΣ (Βασιλική Βουκελάτου): Ανδριόπουλος 1, Ασημακόπουλος 1, ΚάκκαςΚωνσταντάκης 10, Παπαγιαννόπουλος 7, ΜπούληςΚουνιώτης 2, ΠάντοςΣουβαλιώτηςΒλαστόπουλος 2, Σκόνδρας.
Διαιτητές: Μιχαηλίδης-Μπράμου, Δίλεπτα: 3-2 Πέναλτι: 3/3-0/0

Παμπαίδων Α' 
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1-ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26-30
Τα πεντάλεπτα: 1-1, 2-5, 3-9, 3-15, 11-16 (ημχ), 13-20, 16-23, 18-26, 24-27, 26-30
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1 (Χρήστος Αντωνιάδης): ΚούνουπαςΤαλιαδώρος 13, ΚακαβελάκηςΖουγανέλης, Πατρικάκος 1, Καρανάσης 4, Παπουτσάκης 1, Σπυρόπουλος 1, Σιδέρης, Παούρης 1, ΛύκουραςΜακράκης, Γαβράς 5.
ΑΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Βασίλειος Σιαράβας): Κ. Σιαράβας, Β. Σιώμος 5, Βαγγέλης 9, Παπανικολάου 4, Χριστόπουλος 1, ΚοκκαςΤσαμπαλάς, Σακκάς 3, ΓκόγκοςΚουρουζίδης, Φίλης, Παπαδόπουλος, Πλακατούρας 6, Α. Σιαράβας 1, Φ. ΣιώμοςΑρλέτος.
Διαιτητές: Λεφάκης-Κουριλωτης, Δίλεπτα: 1-3, Πέναλτι: 4/6-1/2.
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ – ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 31-24
Τα πεντάλεπτα: 5-1, 10-4, 11-7, 14-9, 17-10 (ημ.), 21-10, 25-11, 26-16, 29-21, 31-24
ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ (Χρήστος Δημήτρουλας): Μητσόπουλος 1`, Ντάκαρης 1, Κ. Χιόνης 3, Διονυσόπουλος 4, Αγγελόπουλος, Παππάς, Τσακίρης, Κωστούλας 4, Μ. Παπασπυρόπουλος 1, Ρούμπος-Λίνος 3, Γ. Χιόνης 6, Γ. Παπασπυρόπουλος 1, Σουλτανίδης 3, Θεοφανόπουλος 1, Χρόνης 2, Καρκαγγέλης 1
ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ (Γιώργος Αναγνώστου): Μπούμπας, Γιαννόπουλος, Μπαλτάς 5, Παπακωνσταντίνου 1, Λάμπρου, Παγώνας 1, ΛεντέρηςΔαμίγος 1, Κωνσταντινίδης 3, Γιαννακούρος 4, Κερατιώτης, Κυριάκου, Πρόφης 7, Μαντζούκας 2
Διαιτητές: Χρόνης. Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 5-1. Πέναλτι:2/2-0/1
ΠΑΝΟΡΑΜΑ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. 25-29
Τα πεντάλεπτα: 0-4, 2-6, 6-12, 8-14, 10-15 (ημχ.), 16-17, 18-18, 21-20, 25-26, 25-29
ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Αλέκος Κατσούνης): ΔούβροςΚουκλοτίδης 5, Ιακωβίδης 2, ΜάδεσηςΤραγιάννης 1, Κονδράσης 5, Κονταξιάν 4, ΠοτουρίδηςΠαρισόπουλος 7, ΠουγάτσιαςΜαρουλίδης 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. (Στέφανος Βελιτσιάνος): Βάος, Βρεττός, Γκίτσας, Κ. Δημητρίου 6, Κουλακίδης, Λαγός 1, Μεταξάς 8, Μουσούλης 5, Αν. Παναγιωτίδης 4, Ν. Παναγιωτίδης 2, Τσιλάκης 3, Ψωμάς
Διαιτητές: Λεφάκης – Κουριώτης Δίλεπτα: 4-4 Πέναλτι: 5/6-2/4
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Π/Κ) 33-20
Τα πεντάλεπτα: 3-0, 6-2, 11-5, 15-6, 20-11 (ημ.), 24-16, 26-18, 30-20, 33-20
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ (Στάθης Κεσίδης): ΓουδήΤζιάτζιουΜουρατίδου, Νέστορα, Κυριακίδου 5, Ψαρά 5, Φαρμάκη 7, Παπαδοπούλου 3, Τσιγαρίδα 13
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Μαλλέ 9, ΤρούληΠαναγιωτίδουΚαραταγλήΣιδήρη, Πνευματικού, Παπαγεωργίου 4, Βασιλείδου 1, ΓουρίδουΤοπαλτιζκήΑλεξίκου 6, Παλιά.
Διαιτητές: Χρόνης, Χρυσικόπουλος. Δίλεπτα: 3-1 Πέναλτι: 2/2-1/4
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 26-25
Τα πεντάλεπτα: 4-1, 9-3, 11-7, 13-9, 17-12 (ημχ), 19-14, 22-19, 24-21, 24-24, 26-25
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ (Ιωάννης Χηνος): Ματεντζόγλου 8, Δημελής1, Παπαδημητρίου, Χηνος 7, Αγγελίνας 5, Τζαβάρας 4, Λώλης, Παππάς, ΣφέτσιοςΒασσάλοςΛαουλάκος, Στάθης, ΝιανιακούδηςΓαρδούνης 1.
ΧΙΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑ 1986 (Ευγένιος Τουνγκελίδης): Κεραμμυδάς 1, Α. Ξανθόπουλος, Καρατζάς 13, ΣγουράδηςΚρανάς 4, Χιλιώτης 5, Καβάζης 2, Στρατηγέλης, Β. Ξανθόπουλος 2, ΚαλαϊτζίδηςΤοζακίδης.
Διαιτητές: Αντάλης-Ζήσης, Δίλεπτα: 4-4, Πέναλτι: 2/2-1/1.
ΑΡΗΣ – Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 26-25
Τα πεντάλεπτα: 2-4, 4-7, 6-9, 9-10, 13-12 (ημχ.) 15-14, 18-18, 21-19, 24-23, 26-25
ΑΡΗΣ (Χρύσα Τσομπανίδου): Παπαχρήστος 7, Σαμαράς, ΜισουλίδηςΠλιάκης 7, ΔουμπλήςΤσούλιας Α. 6, ΤσούλιαςΘ. 2, Διμολλάρη 3, Τζέλη, Βούλας, 1 Φίλιος, Διαμαντόπουλος.
Ο.Φ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (Βασίλης Βαλούρδος): Χαλμούκης 3, Τσιγαρίδας 1, Μπιχάκης, Χριστοδουλόπουλος, Λιάκος 5, Κουτσός 3, Κουφόπουλος 2, Πετρατζάς 11, Σπυρόγλου, Νικολόπουλος, Κόλλιας.
Διαιτητές: Μιχαηλίδης-Μπράμου, Δίλεπτα: 4-3, Πέναλτι: 2/2-1/2, Κόκκινη κάρτα: Χαλμούκης 49.00, Κουφόπουλος 37.00 (τρία δίλεπτα)
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1-TALENTUL 42-39
Τα πεντάλεπτα: 6-4, 10-7, 17-17,20-13, 23-16 (ημχ), 26-20, 31-24, 33-28, 38-35, 42-39
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 1 (Νικόλαος Αγγελόπουλος): Ζηγούρης, Προκοπίου 5, ΤριανταφύλλουΚαραπιπερής 2, Μπάτης 12, Βαμβακάρης 13, Τσιαμποκαλος 1, Παπαδονικολάκης 2, Ρούσος 2, Μάτσιρος 4, Τσοράκης 1, Μπέκιος.
TALENTUL (Ionut Tita): Dobrescu 21, Stanescu 5, Grancea 7, Ciobotaru 1, Stoleru 5, MaziluBoltasuCojocaruOztabak.
ΔιαιτητέςΛεφάκης-ΚουριλωτηςΔίλεπτα: 2-1, Πέναλτι: 2/3-3/4.
Παγκορασίδες Α
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ 43-13
Τα πεντάλεπτα: 3-1, 9-4, 12-6, 20-6, 26-7 (ημχ), 28-10, 33-10, 37-11, 38-12, 43-13
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Ζωή Σουλιου): ΒΦλώρου 12, Κεχαγιά 3, Αθανασιάδου 5, Ψιάνου 1, Ιωαννίδου 3, ΣτραβουΑλεξανδρίδουΓκιάτα 1, ΚαραγιώρουΚαραδήμου 12, Μωυσιάδου 4, ΚαπρινιώτηΠαρανομουΤσαμπαζηΑΦλώρου.
ΕΑΧ ΧΑΝΙΩΝ (-): ΒασσάλουChankovaΣαρτζετάκηΓιαννακοπούλουΣταματεράκηΜυλωνάΤοχμαχίδου 1, Καραγκεζίδη 6, ΒογιατζάκηΣπανουδάκηΣτρατουδάκηΧατζηβασιλείουΑγγελλακη 1, ΚαραγκιοζακουΜΚαϊλίδου2, ΒΚαϊλίδου 3.
ΔιαιτητέςΑντάλης-ΖήσηςΔίλεπτα: 1-0, Πέναλτι: 3/4-1/2.
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 25-34
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-7, 6-11, 7-14, 10-15 (ημ.), 14-20, 16-24, 18-28, 24-33, 25-34
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): ΚουτουκλέρΜουλάκηΜπαμπίνηΣαββίδουΤσιρικνίδουΧατζηευστρατίου 15, Ζανίδου 7, Ιωσηφίδου 1, Σιδηροπούλου1, ΠολιτίδουΡουδουνικλή 1, Πετρίδου
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Δημήτρης Σκάρλος): ΤσεβάΚαπλάνηΤαμπάκουΣτρούζου 2, Ελευθεριάδη 2, ΓκιόκαΚαββαδίαΑσλήΛάσκου 1, Δασκαλοθανάση 1, Πασχαλούδη 2, Κορκολή17, ΜαυρίδηΜπόζιου 9.
ΔιαιτητέςΧρόνηςΑλεπουδέαΔίλεπτα: 5-1 Πέναλτι: 4/4-4/8
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 25-34
Τα πεντάλεπτα: 2-2, 4-7, 6-11, 7-14, 10-15 (ημ.), 14-20, 16-24, 18-28, 24-33, 25-34
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Δέσποινα Τσερέπη): ΚουτουκλέρΜουλάκηΜπαμπίνηΣαββίδουΤσιρικνίδουΧατζηευστρατίου 15, Ζανίδου 7, Ιωσηφίδου 1, Σιδηροπούλου1, ΠολιτίδουΡουδουνικλή 1, Πετρίδου
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Δημήτρης Σκάρλος): ΤσεβάΚαπλάνηΤαμπάκουΣτρούζου 2, Ελευθεριάδη 2, ΓκιόκαΚαββαδίαΑσλήΛάσκου 1, Δασκαλοθανάση 1, Πασχαλούδη 2, Κορκολή17, ΜαυρίδηΜπόζιου 9.
ΔιαιτητέςΧρόνηςΑλεπουδέαΔίλεπτα: 5-1 Πέναλτι: 4/4-4/8
ΟΦΝΙΦΙΛΩΤΑΣ 32-12
Τα πεντάλεπτα: 5-0, 10-1, 13-4, 18-4, 18-5, (ημχ.), 19-7, 20-7, 25-8, 29-9, 32-12
ΝΙΩΝΙΑ (Κίμωνας Κουτρούλης): ΒαρβεράκηΩραιοπούλου8, ΠαγιώταΠαπανικολάου 5, Τσιαμάνη 1, ΜαλτάμπεΜπιχάκηΔημοπούλουΜπαντέλαΠέππα 3, ΣιούρτηΑλεξοπούλουΓιαννοπούλου 3, ΑγγελίδουΠαναγιώτουMaribela 2, Norocea 4, Hidri 6, Καψάλη.
ΦΙΛΩΤΑΣ ΠΑΣ (Ελευθέριος Ελευθεριάδης): Ανεστάκη 4, Γ. Βασιλείου 5, Ε. Βασιλείου, Καντζελόγλου 1, ΚουντουρατζήΠετράκη 1, ΣεβαστιάδουΣταγγολή, Β. Ταφάκη 1, Π. ΤαφάκηΤόιτουΤριανταφυλλίδου.
Διαιτητές: Γιακαλής – Νικολαΐδης Δϊλεπτα: 2-1 Πέναλτι: 1/2-2/2
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Π/Π) 48-13
Τα πεντάλεπτα: 4-2, 9-4, 14-6, 20-7, 25-7 (ημ.), 33-8, 35-9. 41-9, 46-11, 48-13
ΑΣ ΠΑΟΚ (Κώστας Μίχος): Κατσαπαντέρας, Κυριακίδης 1, Καρασαββαϊδης 2, Ντάσιος 2, Σεϊτανίδης 5, Φρειδερίκος 8, Μαυρουλοσηφάκης 9, Μαρίνος 4, Φράγκου 6, Χατζηγεωργιάδης 11.
ΑΜΦΙΚΤΥΟΝΕΣ ΛΑΜΙΑΣ (Απόστολος Πουγκακιώτης): Π. Πουγκακιώτης 3, Κάλλος, Παπαγεωργίου 1, Καραγάτσιος, Ρούσσος 2, Γεωργαντάς 1, Αλμπάνης, Σιάππας 5, ΣεντήςΣταυρακούδης 1, Καλαπόδας, Χρυσάφης, Τομαράς.
Διαιτητές: ΧρυσικόπουλοςΑλεπουδέα. Δίλεπτα: 5-7 Πέναλτι: 5/6-1/3

No comments