Τελευταία νέα

Βγήκαν τα ημιτελικά στο Cherry Cup. Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (pic)




Ολοκληρώθηκε η τρίτη μέρα στο Cherry Cup, το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' και μίνι που διεξάγεται στα γήπεδα της Έδεσσας και της Αριδαίας και βγήκαν τα ζευγάρια των ημιτελικών στην κατηγορία των ΠΠ Β' που θα είναι Αθηναική υπόθεση αφού για μια θέση στον τελικό θα αγωνιστούν ΑΕΚ-Ολυμπιακός Κερατσινίου και Παπασιδέρης Κορωπίου- ΑΣΕ Δούκα . Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες μέχρι σήμερα:

Παμπαίδες Β'
Πέμπτη 21 Ιουνίου
ΑΕΚ-ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 22-17
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16-20
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 19-32
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 20-22

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 22-26
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 16-22
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 19-21
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 24-14
ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 10-27

Τετάρτη 20 Ιουνίου
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14-28
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΠΑΣ ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 17-10
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 14-29
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 36-15
ΑΕΚ-ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 32-10
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86 14-23
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 34-11
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 16-14*
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΑΕΚ 30-31**
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 21-38
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 26-27
ΠΑΟΚ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 14-35
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 20-30
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-8
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 22-28
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 28-23
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 27-11
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-ΠΑΟΚ 20-16

Τρίτη 19 Ιουνίου
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14-30
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ  27-8
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86-ΑΕΚ 15-32
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22-20
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΓΣ ΧΑΝΙΑ 22-14
ΓΣ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86 19-30
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ-ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 16-24
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1-ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 26-24
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 20-32
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 29-18
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 18-26
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  20-8
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 19-30
ΠΑΟΚ-ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 10-29
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ-ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 29-11
ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ -ΠΑΟΚ 2-16
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1 18-25
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2 30-17

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α΄ OMΙΛΟΣ
ΑΕΚ 8
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 6
ΓΣ ΔΡΑΜΑ 86 4
ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 0

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 8
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 6
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 4
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 2
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 0

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 8
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 6
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 4
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2 2
ΑΟ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1 8
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 6
ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 4
ΠΑΟΚ 2
ΙΚΑΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0

Μίνι
Πέμπτη 21 Ιουνίου
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 40-26

ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 13-24

Τετάρτη 20 Ιουνίου

ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 14-30
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 24-17
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 18-32
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 22-21***
ΑΣΧ ΩΡΙΩΝΑΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 9-16
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 33-31
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ          23-31

Τρίτη 19 Ιουνίου
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 37-31
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ - ΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΥΣ 27-17
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 - ΠΑΣ ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 24-21
ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΧΑΝΙΑ 14-15
ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 2 - ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 21-27
ΓΣ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ 1 26-15


















No comments