Βασιάδης: "Θέλουμε τη νίκη" - Με απουσίες η ΧΑΝΘ κόντρα στον Διομήδη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjj0l2Fs4_6pxfV8NcYHq8dFcHt726FpBqkpGhOO7_C9LMjr7S5Cb3nWSDzQAcezp_HYO-uWIj6CIDT5vYHM9VB6JFRq78jqGHsoKC0JmjO_F9Uycu1vu1uhVXIvSLBcvlrn5QcY0ArARc/s320/23622462_1976976979257669_2639326959761194329_n.jpg)
κάρτα που δέχθηκε στον αγώνα με το Καματερό.
"Εξ αρχής είχαμε πει ότι κοιτάμε κάθε αγώνα ξεχωριστά και ότι κάθε μέρα θα προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε ως ομάδα. Σε αυτό το δρόμο βαδίζουμε. Δεν έχει σημασία τι έκαναν οι δύο ομάδες στους προηγούμενους αγώνες που έδωσαν φέτος. Κάθε ματς έχει τη δική του σημασία, καθώς κρίνονται δύο βαθμοί. Ο Διομήδης είναι από τις πλέον ανταγωνιστικές ομάδες του πρωταθλήματος και γνωρίζουμε θα έρθει για να διεκδικήσει τη νίκη. Το ίδιο θέλουμε και εμείς", τόνισε ο play maker Γιάννης Βασιάδης.
No comments
Post a Comment