Αγωνιστική δράση χθες για τις ομάδες του Διομήδη Άργους και του Γ.Σ. Παπασιδέρη Κορωπίου στις κατηγορίες Μίνι και Παμπαίδες Β. Σε μια ηλιόλουστη ημέρα, το ΔΑΚ Άργους ξεχείλισε από το πάθος και την αγωνιστικότητα των παιδιών που χάρηκαν τους φιλικούς αγώνες (2 για τα Μίνι και 1 για τους παμπαίδες Β).
Μετά το τέλος των αγώνων τους μικρούς μας φιλοξενούμενους αλλά και όλους τους συνοδούς περίμεναν οι λιχουδιές που ετοίμασαν γι αυτούς οι μαμάδες των μικρών Λύκων
Γέμισε από παιδιά του Διομήδη και του Κορωπίου το ΔΑΚ Άργους (βίντεο)
Reviewed by greekhandball.com
on
October 23, 2017
Rating: 5
No comments
Post a Comment