Κοπή πίτας και απονομή πτυχίων σε νέους διαιτητές στη Θεσσαλονίκη
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhaPtm7V_E7tKVAnO3uDy1FWaH4kPucTfrJlZxw3SapYx_yncdZmec9zozptAJYhLGTHnbmOHCidrGi7CvCHVCAFVArvWFxBRNzL-WrVCFjT5hSfxshsxAYaHqyhMVZGi_Zlwqzr4q12h18/s320/20170210_202834.jpg)
Στην τελετή παραβρέθηκαν εκτός από τα μέλη του συνδέσμου, ως εκπρόσωπος της ομοσπονδίας και πρόεδρος της Ένωσης Σωματείων Θεσσαλονίκης, κ. Σαουλίδης Δημήτριος και ο κ. Μαυρίδης Άγγελος, μέλος της Ένωσης Σωματείων Θεσσαλονίκης. Επίσης παρευρέθηκαν οι επιτυχόντες αλλά και οι καθηγητές της τελευταίας σχολής διαιτητών του συνδέσμου, κύριοι Μεϊμαρίδης Ιωάννης και Παρτεμιάν Στεπάν.
Ο πρόεδρος τους συνδέσμου, κ. Στεφανίδης Παναγιώτης, έδωσε τις ευχές του σε όλους τους
παρευρισκόμενους για μια υγιή και επιτυχημένη χρονιά, ενώ παράλληλα πραγματοποιήθηκε και η απονομή των πτυχίων της σχολής Διαιτητών Χειροσφαίρισης, αλλά και του Beach Handball.
No comments
Post a Comment