Αλλαγή διαιτητών στο ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνει ότι τον αγώνα ΑΕΚ- ΠΑΟΚ την Τρίτη 22/9 (22:00, κλειστό Βύρωνα, ΕΡΤ) για την πρεμιέρα της Handball Premier θα διευθύνουν οι διαιτητές Πατιός- Τσιάνας, αντικαθιστώντας τους αρχικά ορισθέντες Συρεπίσιο- Μερτινιάν.
Οι ανωτέρω διαιτητές δήλωσαν έκτακτο προσωπικό κώλυμα και κλήθηκαν σε απολογία.
Εκ της ΚΕΔ/ΟΧΕ
Οι ανωτέρω διαιτητές δήλωσαν έκτακτο προσωπικό κώλυμα και κλήθηκαν σε απολογία.
Εκ της ΚΕΔ/ΟΧΕ
No comments
Post a Comment