ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ
Οι αγώνες του μπιτς ξεκινούν στις 7μμ μέχρι τις 9μμ (δύο αγώνες ). Το Σάββατο από τις 9 πρωί εως 9 το βράδυ και την Κυριακή από 9 το πρωί μέχρι τις 6.
Το γεύμα της Παρασκευής είναι στις 9.30, η τεχνική σύσκεψη στις 10.30 και στις 11 ξεκινά το πάρτυ. Οι υπόλοιπες πληροφορίες θα δωθούν από κοντά σε κάθε αποστολή
ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣ ΛΟΥΤΣΑ
Από Θεσσαλονίκη ή Βόλο θα πρεπει να κατευθυνθείτε προς Γιάννενα και από εκεί μέσω Εγνατίας για Ηγουμενίτσα. Η Λούτσα απέχει σχεδόν 20-30΄από Ηγουμενίτσα στο δρόμο για Πάργα. Στο δεξί σας χέρι στρίβετε προς παραλία και σταματάτε στο 1ο μαγαζί CAFE BAR BELVEDERE.(ΔΗΜΟΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ)
Από Αθήνα φτάνετε Αμφιλοχία και κατευθύνεστε προς Βόνιτσα - Πρέβεζα και παίρνετε το δρόμο για Πάργα - Ηγουμενίτσα. Στο αριστερό σας χέρι στρίβετε προς παραλία Βράχου - Λούτσας και σταματάτε στο τελευταίο μαγαζί CAFE BAR BELVEDERE (ΔΗΜΟΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ)
NIKOS GIAMOURIS - ARTA - GREECE
Το γεύμα της Παρασκευής είναι στις 9.30, η τεχνική σύσκεψη στις 10.30 και στις 11 ξεκινά το πάρτυ. Οι υπόλοιπες πληροφορίες θα δωθούν από κοντά σε κάθε αποστολή
ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣ ΛΟΥΤΣΑ
Από Θεσσαλονίκη ή Βόλο θα πρεπει να κατευθυνθείτε προς Γιάννενα και από εκεί μέσω Εγνατίας για Ηγουμενίτσα. Η Λούτσα απέχει σχεδόν 20-30΄από Ηγουμενίτσα στο δρόμο για Πάργα. Στο δεξί σας χέρι στρίβετε προς παραλία και σταματάτε στο 1ο μαγαζί CAFE BAR BELVEDERE.(ΔΗΜΟΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ)
Από Αθήνα φτάνετε Αμφιλοχία και κατευθύνεστε προς Βόνιτσα - Πρέβεζα και παίρνετε το δρόμο για Πάργα - Ηγουμενίτσα. Στο αριστερό σας χέρι στρίβετε προς παραλία Βράχου - Λούτσας και σταματάτε στο τελευταίο μαγαζί CAFE BAR BELVEDERE (ΔΗΜΟΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ)
NIKOS GIAMOURIS - ARTA - GREECE
3 comments
messinis ston ias...
εφυγε ο μεσσηνιος ηρθε ομεσσηνης.
μεσσηνιος φευγει μεσσηνης ερχεται.
Post a Comment