Φιλικά της Εθνικής Ανδρών με την Ισλανδία
Δύο φιλικά θα δώσει η Εθνική μας ομάδα των Ανδρών με την Ισλανδία στο πλαίσιο της προετοιμασίας των δύο χωρών για τα πλέι οφ του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Ανδρών του 2025.
Οι δύο αγώνες θα πραγματοποιηθούν το διήμερο 15-16 Μαρτίου στην Αθήνα, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως η Ισλανδία θα βρίσκεται στην Ελλάδα για προετοιμασία όλη την εβδομάδα (11-17/3) εκμεταλλευόμενη τη διακοπή των Εθνικών πρωταθλημάτων.
Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα θα μπορέσει να προετοιμαστεί για τα δύο πολύ απαιτητικά παιχνίδια με την Ολλανδία τον Μάιο για την πρόκριση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του 2025.
No comments
Post a Comment